Gönderen Konu: "Fatih'le ocakta görüşeceğiz"  (Okunma sayısı 2588 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ferdi6161

• Ziyaretçi
"Fatih'le ocakta görüşeceğiz"
« : Kasım 19, 2009, 08:30:20 ÖS »
Trabzonspor Yönetim Kurulu, taraftarların yeniden takımda görmeyi çok istediği golcü futbolcu Fatih Tekke'yi devre arasındaki ara transfer döneminde kadrosuna katmak için düğmeye bastı. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, dün akşam yerel bir televizyonda katıldığı programda Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Hacısalihoğlu, devre arasında Fatih Tekke'yle görüşeceklerini belirterek, "Taraftarımızın arzusu da Fatih Tekke'yi yeniden takımımıza katmamız yönünde. Buna sessiz kalamazdık. Ocak ayındaki ara transfer döneminde bu futbolcuyla bir kez daha görüşeceğiz. Gelmek istiyor mu, önereceğimiz rakamı beğenecek mi? Bunları hep görüşeceğiz. Ayrıca Zenit kulübünün bırakıp, bırakmayacağını da bilmiyoruz. Çünkü Fatih'in Zenit kulübüyle sözleşmesi devre arasında bitmiyor. Zenit'in Fatih Tekke için belirleyeceği bonservis bedeli de önemli. Yani sadece bizim Fatih'le anlaşmamız bu transferin bitmesi için yetmeyecek. Gereken tüm girişimleri yapacağız çünkü bizde Fatih Tekke'yi kadromuzda görmek istiyoruz" dedi.

"BROOS VARKEN GÜNEŞ'LE GÖRÜŞMEYİZ"
Hacısalihoğlu, Güney Kore'nin FC Seoul takımını çalıştıran ve artık Türkiye'ye döneceğini açıklayan Şenol Güneş'le, Teknik Direktör Hugo Broos görevdeyken bir görüşme yapmalarının söz konusu olmayacağını söyledi. Hacısalihoğlu, Şenol Güneş'in en yakın arkadaşlarından birisi olduğunu da ifade ederek, "Şenol Güneş efsane olmuş bir teknik adam ve herkesten daha çok Trabzonsporlu. Sezona başlarken Şenol Güneş ile ilgili girişimler yaptık ancak kulübü Seoul'le sözleşmesi devam ettiği için bu transfer gerçekleşmedi. Şu anda ise Broos görevde ve bir teknik adam görevdeyken, başka bir teknik adamla görüşmek bize yakışmaz. Hocamız görevinin başında olduğu için, benim gibi bir çok kişinin de takımın başında görmek istediği Şenol Güneş ile görüşme yapmayız" şeklinde konuştu.

"GÖKHAN SIRADAN BİR OYUNCU DEĞİL"
Son haftalarda kaçırdığı goller sonrası çok eleştirilen Gökhan Ünal'a da sahip çıkan Hacısalihoğlu, "Belki biraz da şansızlığın etkisiyle Gökhan'ın çok gol kaçırdığı doğrudur. Ancak Gökhan sıradan bir oyuncu değil. Onu aldığımız dönemde bir çok kulüp büyük şaşkınlık yaşamıştı. Ben toparlanıp takıma katkı yapacağı inancını taşıyorum" dedi. Hacısalihoğlu, genç futbolcu Barış Memiş'in de sürekli oynayarak kulüpte bir sembol haline gelmesini istediklerini belirterek, "Ben her futbolcudan çok Barış ile uğraştım ve ilgilendim. Barış'ı kazanarak, diğer arkadaşlarımıza örnek olmasını sağlamalıyız. Ancak Barış buna rağmen arzu edilen seviyede değil. Biz onun bir Hami gibi sürekli oynamasını ve sembol futbolcu olmasını istiyoruz" şeklinde konuştu. Hacısalihoğlu, kulübün şu anki borcunun 90 Milyon TL civarında olduğunu da belirtti.

kibar

• Ziyaretçi
Ynt: "Fatih'le ocakta görüşeceğiz"
« Yanıtla #1 : Kasım 19, 2009, 08:38:48 ÖS »
NE hocaya güven var  ne  alırlar ne topcuya güven var 
ayni  lahana çorbasına döndü

Ferdi6161

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 19, 2009, 10:21:37 ÖS »
bence yonetime guven yuok gerı kalanlar da fazla sorun yok Abi

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2009, 10:25:33 ÖS »
ferdicim  trabzona senin gibi yönetici lazım

Ferdi6161

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Kasım 19, 2009, 10:44:04 ÖS »
nerden vardın bu kanı ya abi :)

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 19, 2009, 10:59:27 ÖS »
senin yorumların  onlrınkinden daha ciddi  ve mantıklı

Ferdi6161

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Kasım 19, 2009, 11:13:33 ÖS »
bu düşüncen işin teşekkür ederim abi

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 20, 2009, 07:07:04 ÖÖ »
rica ederim  ferdicim

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Kasım 20, 2009, 05:56:17 ÖS »
 "{ "{ "{ "{ "{ "{ "{

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Kasım 20, 2009, 06:12:00 ÖS »
neyse ben namazımı kılayım

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Kasım 20, 2009, 08:50:44 ÖS »
AMİN  OYOYOYOY   YANBOLİM  ABİM BENİM

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Kasım 20, 2009, 09:39:25 ÖS »
AMİN  OYOYOYOY   YANBOLİM  ABİM BENİM

Oy oy oy Kibarum benum.

al abi sanada rep 

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Kasım 20, 2009, 09:44:00 ÖS »
Ula, haketmediğim Rep'i istemeyeceğimi daha önce söylemiştim.
İki Rep borçlu oldum sana şimdi. "{

herkeze verdum tek senlan ben kaldum sana acıdumda verdum "{ "{ "{ "{ "{ "{ "{ "{ "{