Gönderen Konu: 8 Mart Dünya Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun  (Okunma sayısı 2886 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
8 Mart Dünya Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun
« : Mart 08, 2010, 02:00:15 ÖS »
Herkese merhaba,

Öncelikle konu başlığında dilim ve parmaklarım sürçtü ve yanlış şeyler yazdım kusura bakmayın, silmeyi denedim ama olmadı baktım böylede güzel oldu kalsın dedim  :cem:)

Şaka bir yana, Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun. Ama bu demek olmuyorki bayanlara sadece bir gün değer verin, öyle birşey yok tabi, yarım gün yeter  "{  şaka şaka

Sevgili bayanlar, hepinizin Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

Sevgi ve saygılarımla.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
Ynt: 8 Mart Dünya Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun
« Yanıtla #1 : Mart 08, 2010, 02:01:39 ÖS »
Maşallah Cihan güzel tiye aldın bizi.. :cem:)
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #2 : Mart 08, 2010, 02:02:10 ÖS »
8 mart dünya garilar günü tüm garilarun bu gününü kutlar sağlık esenlik dilerim :)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
« Yanıtla #3 : Mart 08, 2010, 02:05:56 ÖS »
Maşallah Cihan güzel tiye aldın bizi.. :cem:)

yok ya, ne alakası var :)
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
« Yanıtla #4 : Mart 08, 2010, 02:12:44 ÖS »
namusumu kaybettim bulmayacağım
kimsenin namusu olmayacağım

erkek yapınca afferim kadın yapınca gebertin
özgürlük özgürlük kadınlara özgürlük

yıllardır bu kampanyalar içinde devam eden ve her geçen gün kadınların ahlaksızlık günü olarak ilan edilmesi gerektiği halde tam tersi bir gün olarak ilan edilen masonların oluşumu olan dünya kadınlar günü kutlu olsun  :) :alkş: kadıköyde 2 gündür yürüyüş var ve bu yürüyüşü bizzat seyrettim kadınlara şiddete hayır diye toplam iki dakika slogan atan kadınlar kadınların da cinsel özgürlüğünü istiyoruz diye 2 saat boyunca susmamaları bu günün anlam ve önemini bir kez gözler önüne serdi
« Son Düzenleme: Mart 08, 2010, 02:14:15 ÖS Gönderen: ASK61 »

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
« Yanıtla #5 : Mart 08, 2010, 02:24:50 ÖS »
Alıntı
erkek yapınca afferim kadın yapınca gebertin
özgürlük özgürlük kadınlara özgürlük
Bune saçma bir slogan..

Yani sırf yukarda söylenen cümle içinmi kadınlar günü olmalı.. Dinimizde kadın hakları bu demek değildir..
Zaten bu konu bana göre lastik gibidir ne kadar uzatırsan okadar.. O yüzden yukarda bahsettiğin o sloganı kınıyorum.. bende senin gibi kardeşim.. 
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #6 : Mart 08, 2010, 02:27:44 ÖS »
özgürlük deniyor kadın günü deniyor hak ve eşitlik deniyor nerde bunlar nerede eşitlik hangi eşitlikden söz edebilirizki kadınlar gününü kutlayalım sevgiyle ama yok bunların hic biri ülkemizde hatta dunyada  kadınlar gününü kadınlar icin bir sey yapmaya adasak daha faydalı oluruz kadınlara ...
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı SeVgİ

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #7 : Mart 08, 2010, 02:58:59 ÖS »
Herkese merhaba,

Öncelikle konu başlığında dilim ve parmaklarım sürçtü ve yanlış şeyler yazdım kusura bakmayın, silmeyi denedim ama olmadı baktım böylede güzel oldu kalsın dedim  :cem:)

Şaka bir yana, Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun. Ama bu demek olmuyorki bayanlara sadece bir gün değer verin, öyle birşey yok tabi, yarım gün yeter  "{  şaka şaka

Sevgi ve saygılarımla.
teşekkürler abi yarım günde bişi  :cem:) her yerde cadı muamelesi nedir sizden çektiğimiz yahu  :hihh: "{
AĞLAMAYAN GÖZDEN, SIZLAMAYAN ÖZDEN VE KIZARMAYAN YÜZDEN ALLAH'A SIĞININIZ...

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
« Yanıtla #8 : Mart 08, 2010, 02:59:15 ÖS »
Arkadaşlar.

Konuyu farklı boyutlara çekmeyelim isterseniz. Yazılan sloganlara baktım kötü tamam, ama bunları buraya taşımakta kötü kanımca.

Burada hiçbir etnik grubu veya bir oluşumu övmeye çalışmıyoruz, veya onlar bir yol açmışta biz onların açtığı yoldayız demek istemiyoruz. Dert edilecek birçok şey varken, bir şeylerin altında bir şeyler aramaya gerek yok (bu söz anlaşılmıştır umarım).

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
« Yanıtla #9 : Mart 08, 2010, 03:02:07 ÖS »
Herkese merhaba,

Sevgi ve saygılarımla.
teşekkürler abi yarım günde bişi  :cem:) her yerde cadı muamelesi nedir sizden çektiğimiz yahu  :hihh: "{

:cem:)

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #10 : Mart 08, 2010, 07:50:33 ÖS »
kadınlar çiçektir, nazlıdır, naziktir. kaprislidir genellikle ama onlarsız olmaz, iyi ki varsınız.

mutlu olsun...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
« Yanıtla #11 : Mart 08, 2010, 10:25:53 ÖS »
 :kuzya: :kuzya: :kuzya: :kuzya: :kuzya: :kuzya: :kuzya: :kuzya: :kuzya: :kuzya: saygı duymayı severiz
 :mngd: :mngd: :mngd: :mngd: :mngd: :mngd: :mngd: :mngd: :mngd: yeri geldiğinde eli sopalı olabilirz kızdırmayın yeter
 :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: çok duygusalızdır
 :a92: :a92: :a92: :a92: :a92: :a92: :a92: :a92: araştırmayı ve kültürlü olmak doğamızda var
 :6ads: :6ads: :6ads: :6ads: :6ads: :6ads: :6ads: :6ads: vurdukmu tam kalbinden vururuz
 :a60: :a60: :a60: :a60: :a60: :a60: :a60: :a60: :a60: yeri geldiğinde superwomen oluruz
 :çrpma: :çrpma: :çrpma: :çrpma: :çrpma: :çrpma: :çrpma: :çrpma: elimizin hamuruyla her işe karışırız
 :afrn :afrn :afrn :afrn :afrn :afrn :afrn :afrn :afrn :afrn ilgiyi sever ve ilgi göstermeyide severiz
 :ayse: :ayse: :ayse: :ayse: :ayse: :ayse: ama işte yinede cadıyız (en azından kendi adıma öleyim )

teşekkürler arkadaşlar..Sadece Dünya Kadınlar Gününün kutlanmadığı ADİL bir dünya olması dileğiyle bütün bayanların Dünya Kadınlar Günü kutlu ve mutlu olsun  <> :alkis:

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı SeVgİ

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #12 : Mart 08, 2010, 10:52:04 ÖS »
kadınlar çiçektir, nazlıdır, naziktir. kaprislidir genellikle ama onlarsız olmaz, iyi ki varsınız.

mutlu olsun...
aman efendim teşekkür ederiz  :kuzya:

AĞLAMAYAN GÖZDEN, SIZLAMAYAN ÖZDEN VE KIZARMAYAN YÜZDEN ALLAH'A SIĞININIZ...