Gönderen Konu: Trabzonsporu çok istedim  (Okunma sayısı 474 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ferdi6161

• Ziyaretçi
Trabzonsporu çok istedim
« : Ekim 25, 2009, 04:02:18 ÖÖ »
Trabzonspor'un yeni transferi Ömer Aysan Barış, transferinin hemen ardından ilk kez Radyospor'a konuştu.
Trabzonspor'a başarılı olmak ve milli takım yolunu açmak için geldiğini söyleyen genç futbolcu, çarpıcı açıklamalar yaptı.

GÖKÇEKLER ANKARAGÜCÜNE GİTMEMİ ÇOK İSTEDİ

Trabzonspor'a transferinin sancılı olmasına rağmen gerçekleştiğini ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Ömer Aysan, “Trabzonspor yönetimi beni takıma kazandırmak için büyük bir özveri gösterdi. Aynı özveriyi bende gösterdim ve artık Trabzonspor'un futbolcusuyum. Melih ve Ahmet Gökçek Ankaragücü'nde oynamam için çok ısrarcı oldular. Ancak Trabzonspor'da forma giymek için bu teklifi geri çevirdim. Transferim zor oldu, son güne kaldı ama artık mutluyum, çünkü Trabzonspor'da forma giymeyi çok istiyordum.”

MİLLİ TAKIM'IN YOLU DÖRT BÜYÜKLERDEN GEÇİYOR

Trabzonspor'a büyük hedeflerle transfer olduğunu ifade eden Ömer Aysan Barış, “Ankaraspor'un küme düşürülme sürecinde çok zor günler yaşadık, psikolojimiz bozuldu. Bu süre içinde çalışmaları hiç bırakmadık. Sadece maç eksiğim var bunu da en yakın zamanda gidereceğim. En büyük hedeflerimden biri milli takımda forma giymek ve milli takımın yolu dört büyüklerden geçiyor. Trabzonspor'da iyi oynayıp, milli takım hedefini başaracağım. Buraya iddialı geldim ve önemli işler yapacağım” diye konuştu.

:ts: