Gönderen Konu: Szymkoviak sorunu ??  (Okunma sayısı 1464 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Szymkoviak sorunu ??
« : Aralık 30, 2006, 07:09:17 ÖÖ »
Trabzonspor, Szymkowiak'tan gelen mektubun şokunu yaşıyor. Yöneticiler, dün bu futbolcunun menajerleriyle yaptıkları görüşmelerde Szymek'in futbolu bıraktığı ve Trabzonspor'a dönmeyeceği bilgisini elde ettiler.

Dönmeyeceğim
Polonyalı oyuncu, "Sezon başında da gitmek istediğimi söyledim. Ne yöneticiler ne de Doğan beni dinledi" dedi.

Trabzon, Szymkowiak şokunu yaşarken, Polonyalı oyuncuya Fotomaç ulaştı. "Türkiye'ye kesinlikle dönmeyeceğim" diyen Szmykowiak sözlerini şöyle sürdürdü: "Sezon başından bu yana Trabzon'dan gitmek istediğimi söyledim. Ama ne yöneticiler ne de teknik direktör Ziya Doğan beni dinlemedi. Bana sahip çıkmadılar. Futbolu 
da bırakma kararı aldım. Beni boşuna beklemesinler"

Doğan ile sorunlu
Öte yandan Szymek geri dönmemesinin bir diğer nedeni olarak ise Doğan ile yaşadığı sorunlar ileri sürdü. Doğan, ailesiyle birlikte yaşamayan futbolculara tesislerde kalma zorunluluğu getirmiş, eşi Polonya'da olan Szymek'ten de aynı şeyi istemişti. Halen Lodz'da yaşayan ve burada çalışan eşi ise Trabzon'a gelmemiş, bu durum Szymek'in kendisini yalnız hissetmesine neden olmuştu.

Bu haberi gördümde ya ne olacak halimiz bizim..hazır elimizdeki futbolcularımızıda tutamıyoruz..dilerim yanlış bir haberdir.  ^-
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
Ynt: Szymkoviak sorunu ??
« Yanıtla #1 : Aralık 30, 2006, 09:39:26 ÖÖ »
Alla halla şaşırtıcı ve üzücü bir durum biz takımımız için herşeyin hayırlısı olsun diyorus işe bakya bilmiyorum ne olucak.
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
Ynt: Szymkoviak sorunu ??
« Yanıtla #2 : Aralık 30, 2006, 06:25:45 ÖS »
Eyw
 zafer _ güzl 1 açıklama yaptın valla :P
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61