Gönderen Konu: Yattara: Beni affedin  (Okunma sayısı 1379 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tslienes

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
  • SENDEN BAŞKA SEVİLECEK BİRİMİ VAR(TS)
Yattara: Beni affedin
« : Eylül 15, 2007, 02:53:45 ÖS »
Trabzonspor’a geldiğinden beri katıldığı hiçbir Milli Takım kampından zamanında dönmeyen Yattara bu kez herkesi şaşırttı. Ülkesinin Milli Takımı’ndan zamanında dönen yıldız oyuncu, Bordo-Mavili taraftarları bu zamana kadar üzdüğünü itiraf ederek, “Sakatlıklardan tamamen kurtuldum. Taraftarlara eski günleri yeniden yaşatacağım. Artık Yattara geliyor. Biz değil, rakiplerimiz korkacak. Ziya Doğan’ın benimle özel olarak ilgilenmesi, beni daha da hırslandırıyor. Hocam bana her zaman destek oldu. Taraftarın beni çok özlediğinin farkındayım. Artık her şey geride kaldı. Oynayacağım futbolla gündeme geleceğim. Umarım her şey yolunda gider ve özlenen Yattara sahalarda olur” diye konuştu.

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: Yattara: Beni affedin
« Yanıtla #1 : Eylül 15, 2007, 03:44:29 ÖS »
ya bu adamsevdiriyor kendisini yinede..arada yanlışları oluyor ama ders alması güzel..umarım faydalı olur ve 11in değişmez ismi olur..
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı servet-61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +2/-0
« Yanıtla #2 : Eylül 19, 2007, 03:04:14 ÖS »
ıns. affedıldın ulen

Çevrimdışı türkel

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #3 : Kasım 04, 2007, 05:36:42 ÖS »
yattara iyi bir futbolcu ama pardon ama deli mac izliyom öyle bi anda bir haraket yapiyoki aglayacagim zaman gülüyom güleceyim zaman agliyom ama sunu iyi bilinki bu biraz daha profosyonel olsun onu trabzonda kimse tutama z simdi istanbul kulüpleri bir göz etsin hemen kacar gider.

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #4 : Kasım 04, 2007, 10:10:34 ÖS »
Yattara bi,zden biri gibi oldu. boşa demiyor ben Sürmeneli Yattarayım diye. kolay kolay bi yere gitmez.
BMN (1999-.....)