Gönderen Konu: macın ardından  (Okunma sayısı 1534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı constantine

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +27/-0
macın ardından
« : Kasım 27, 2006, 03:02:53 ÖÖ »
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak

"Önümüzde 2 maç var. Bu maçlardan sonra derleyip Toparlanacağız. Trabzonspor, layık olduğu yerlere gelecektir"

Ziya Doğan

"İkinci yarıda galibiyeti yakalayacak seviyede oynadık"

Arthur Zico

"Liderliği ve liderlikte ne kadar kalmak istediğimizi gördük"

Avni Aker'de olaylar çıktı.

Turkcell Süper Lig’de Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında yapılan maçın son dakikalarında tribünlerde olaylar çıktı. Fenerbahçe’nin 2-1 üstünlüğüyle tamamlanan maçın son dakikalarında önce bir taraftar sahaya girdi. Sahaya giren taraftar, güvenlik güçlerince yakalanarak etkisiz duruma getirildi. Bordo-mavili taraftarlar, bu sırada sezon başında Rusya’nın Zenit Saint Petersburg takımına transfer olan Fatih Tekke lehine sloganlar atarken, hep bir ağızdan da yönetim kurulunu istifaya çağırdılar.
Deniz tarafında bulunan kale arkası tribünlerindeki taraftarlar, koltukları sökerek sahaya attılar. Bir grup taraftar arasında ise kavga çıktı. Güvenlik güçlerinin müdahalesiyle yatıştırılan kavgada, birkaç taraftarın yaralandığı gözlendi. Saha dışında da taraftarlar "yönetim kurulu istifa" biçiminde slogan attılar.

PAF’larda Trabzonspor: 1-0

Trabzonspor’da 7 eksik
Trabzonspor’da 7 futbolcu, çeşitli nedenlerden dolayı Fenerbahçe maçının kadrosunda yer alamadı. Bordo-mavili takımda, sakatlıkları süren Yattara, Ömer Rıza, Celaleddin, kart cezalıları Hasan, Musa ve Çağdaş ile kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, maç kadrosunda yer almıyor.

Ersen Martin yedek
Trabzonspor’da, Antalyaspor maçının ardından burnundan ameliyat olan Ersen Martin, ilk 11’de yer almadı. Maç öncesi durumu belli olacağı açıklanan Ersen Martin, yedek kulübesinde otururken, bu oyuncunun yerine teknik direktör Ziya Doğan, yine Umut’a ilk 11’de şans verdi. Trabzonspor’da, kart cezalısı Çağdaş’ın yerine Murat Ocak, Musa’nın yerine ise Ufukhan ilk 11’de görev yaptı. Genç Ufukhan, ligde 14 hafta sonra bordo-mavili takımda forma şansı buldu.
bir görebilsem yüzünü beklenmedik bir şehirde.Ne yaprak düşer sonbaharda inan,ne yağmur...Ne acı kalır yürekte,ne gözyaşı...Bir değse gözlerin gözlerime ne hüzün kalır gecemde,ne matem...Ne asiliği kalır denizin,ne hırçınlığı...NE ÇOK ÖZLEDİM SENİ BİLSEN.....
https://img253.imageshack.us/img253/7601/w3erwa1.png

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: macın ardından
« Yanıtla #1 : Kasım 27, 2006, 03:55:07 ÖÖ »
yönetim ve hocanın hala bırakmaya niyetleri yok ::) 404 lemi yapıştılar koltuklarına anlamıyorum ki :P
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı constantine

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +27/-0
Ynt: macın ardından
« Yanıtla #2 : Kasım 27, 2006, 05:25:28 ÖS »
yönetimde aynı fikirim ama ziya hoca hakkında malesef ziya hocayı taktir ediyorum ama bu son zamanlarda benide sinirlendiriyor.sana da hak veriyorum 4 mac tır yeniliyoruz bir şeylerin değişmesi şart
bir görebilsem yüzünü beklenmedik bir şehirde.Ne yaprak düşer sonbaharda inan,ne yağmur...Ne acı kalır yürekte,ne gözyaşı...Bir değse gözlerin gözlerime ne hüzün kalır gecemde,ne matem...Ne asiliği kalır denizin,ne hırçınlığı...NE ÇOK ÖZLEDİM SENİ BİLSEN.....
https://img253.imageshack.us/img253/7601/w3erwa1.png