Gönderen Konu: trabzonspor fenerbahçe bilet fiyatları...  (Okunma sayısı 1998 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
trabzonspor fenerbahçe bilet fiyatları...
« : Kasım 23, 2006, 02:05:09 ÖS »
Açık Tribün: 5 YTL
Maraton: 10 YTL
Maraton Özel: 15 YTL
Kapalı: 25 YTL
VIP2: 50 YTL
VIP1: 100 YTL
Misafir Takım: 10 YTL

arkadaşlar maça gitmeyi düşünüyorsanız ya sabahın köründe bilet bayisinde bekleyin, yada www.biletix.com da satışa çıkacak biletler.ordan almayı düşünebilirsiniz...ben hiç denemedim ama geçen yıl çıktığı gün biletler bitmiş karaborsaya düşmüştü.bunun için yarın 12 ye kadar biletleri aldınız aldınız alamadınız unutum:)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı constantine

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +27/-0
Ynt: trabzonspor fenerbahçe bilet fiyatları...
« Yanıtla #1 : Kasım 23, 2006, 02:16:02 ÖS »
valla acele edince olmuyo bea çunku biletler hemen bitiyor daha sonra biletler kara borsa olunca aldığın fiyatın yarısından aşağıya bile bulabiliyorsun benim başıma geldi çunku ;D
bir görebilsem yüzünü beklenmedik bir şehirde.Ne yaprak düşer sonbaharda inan,ne yağmur...Ne acı kalır yürekte,ne gözyaşı...Bir değse gözlerin gözlerime ne hüzün kalır gecemde,ne matem...Ne asiliği kalır denizin,ne hırçınlığı...NE ÇOK ÖZLEDİM SENİ BİLSEN.....
https://img253.imageshack.us/img253/7601/w3erwa1.png

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2006, 03:39:02 ÖS »
bende bunun için biletix.com u önerdim ben ilk kez yarın deneyecem kalırsa 11-12 gb biletler çıkar dedi.ozaman alacam ama olurmu bilmiyorum.kış günü bilet satış yerinin önünde yatmaya hiç niyetim yok :)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı constantine

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +27/-0
« Yanıtla #3 : Kasım 23, 2006, 03:46:50 ÖS »
valla çok güzel şimdi bende maçta olmak isterdim ama yok 14 saat uzaktayım benim yerime de tezavrat edin olur mu :-* :(
bir görebilsem yüzünü beklenmedik bir şehirde.Ne yaprak düşer sonbaharda inan,ne yağmur...Ne acı kalır yürekte,ne gözyaşı...Bir değse gözlerin gözlerime ne hüzün kalır gecemde,ne matem...Ne asiliği kalır denizin,ne hırçınlığı...NE ÇOK ÖZLEDİM SENİ BİLSEN.....
https://img253.imageshack.us/img253/7601/w3erwa1.png

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Kasım 23, 2006, 03:50:33 ÖS »
bilet alırsam söz fazlasıyla edecem allahtan buralarda yazı yazıyom önümüzdeki bir hafta konuşabileceğimi sanmıyorum sesim kısılacak :)