Gönderen Konu: TRABZONSPOR'UN Maçını Canlı İzlemek İçin...  (Okunma sayısı 1583 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oflu enes

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +65/-0
  • الله اكبر
TRABZONSPOR'UN Maçını Canlı İzlemek İçin...
« : Şubat 15, 2012, 05:04:01 ÖS »
Sevgili Trabzonforum...
Trabzonumuzun PSV maçının İctimai TV adlı Azerbaycan kanalında verlieceğini birkaç haber sitesinde okudum.Konunun gerçekliğini araştırdığımda bu kanalın yayın akışında maçımızın yer aldığını gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim.Şifresiz yayınlanacak diyorlar ama bekleyip göreceğiz...
Kanalın Frekansları;
Türksat 3A-Yatay(H)-10964 MHz-Sembol hızı 12800
 :Ts:
لَا إِلٰهَ إِلَّا الله مُحَمَّدٌ رَسُولُ الله

Çevrimdışı oflu enes

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +65/-0
  • الله اكبر
Ynt: TRABZONSPOR'UN Maçını Canlı İzlemek İçin...
« Yanıtla #1 : Şubat 22, 2012, 06:51:04 ÖS »
Öncelikle bu konuda üst üste 2 mesajım olmasından dolayı özür dilerim fakat tüm Trabzonforum ailesinin maçı izleyebilmesini istedim :çiçk:
Maç hakkındaki konuya yaptığım yorumu görmeyenler için yeniden yazıyorum, İctimai TV'nin yayın akışında Trabzonsporumuzun 23 şubat tarihli PSV Eindhoven rövanş maçı yer almaktadır.Ama maçın şifreli mi şifresiz mi yayınalancağı hakkında herhangi bir bilgim yok.
Saygılarımla...
لَا إِلٰهَ إِلَّا الله مُحَمَّدٌ رَسُولُ الله

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #2 : Şubat 23, 2012, 01:37:22 ÖS »
sorun değil  sitemizde flood yapma yasağı kaldırılmıştır..

ayrıca yapmış olduğunuz yorum yine bilgilendirme ve güncelleme amaçlı olduğu için sıkıntı yok , rahat ol Enes kardeşim... :svm:

11 -Aynı konuda, araya başkaları mesaj yazmadan, mesaj yazmak (flood) yasaktır. Bir mesajınıza bir şeyler eklemek istediğinizde, yenisini yazmak yerine "Değiştir" seçeneğini kullanmalısınız.

Daha önceden forumumuzda bulunan Flood yasağı çeşitli nedenlerden dolayı kaldırılmıştır.Bu nedenleri kısaca sıralarsak;

• Yeni üye arkadaşlarımızın foruma alışma döneminde forum kullanımı zorluğundan yaptıkları floodlar ve bu floodlara yönetici arkadaşlarımızın uyarı vermesi ile ilgili üyenin foruma alışmasına ters etki edebilecek olması..
  • Yönetici dışı üye gruplarının mesajları yazdıktan kısa bir süre sonra artık değiştirememeleri (Bu özellik üye grubundakilere verilmemiştir.)
  • Floodun diğer bir çok kurala göre foruma zararının net olarak bulunmaması

Yinede floodun kaldırılması sonucu çok saçma ve aşırı şekilde üst üste yazılmış mesajlar uyarı dahilindedir.
Saygılar..

TRABZONFORUM Yönetimi

@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #3 : Şubat 23, 2012, 02:07:56 ÖS »
ben ve eşim geçenki maçı ordan izledik Azerbaycan kanalından izledik  bulmak biraz zor oldu ama ordan izledik
bunuda ordan izleyecez inşallah... :oley: :ts: <> <> <> <>
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"