Gönderen Konu: Trabzonspor'dan Van'a 10 prefabrik ev..  (Okunma sayısı 1206 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Trabzonspor'dan Van'a 10 prefabrik ev..
« : Ekim 26, 2011, 09:37:06 ÖS »
Trabzonspor Kulübünün katkılarıyla, Vandaki depremzedeler için 10 prefabrik ev yapılacağı bildirildi..
Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayınlanan açıklamada, Van'da meydana gelen deprem felaketine maruz kalan vatandaşlara kulübün desteğinin sürdüğü belirtilerek, ''Afette evlerini kaybeden vatandaşlarımıza yardım amacıyla yoğun çaba sarf eden yönetim kurulumuz, bölgede 10 prefabrik evin inşası için harekete geçti. Buna göre Kızılay kanalıyla yapılacak girişimlerin ardından evsiz vatandaşlarımız için 10 ev, kulübümüzün katkılarıyla inşa edilecek'' ifadeleri kullanıldı.

Trabzonspor, dün de internet üzerinden TS Club Mağazaları'nın bir haftalık gelirini depremzedelere gönderme kararı almıştı.

-TS Club tırı Van'a gidiyor-
Trabzonspor Kulübü'nden yayımlanan bir başka açıklamada ise TS Club tırının yarın saat 16.00'da yaşam ve gıda malzemeleriyle Van'a hareket edeceği kaydedilerek, ''Depremzedelere yardım etmek isteyen vatandaşlarımız, yarın saat 11.00'den itibaren Hüseyin Avni Aker Stadı önünde bulunacak tıra, hazırlayacakları kolileri bırakabilirler'' ifadelerine yer verildi.

alıntıdır...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

asimelek61

• Ziyaretçi
Ynt: Trabzonspor'dan Van'a 10 prefabrik ev..
« Yanıtla #1 : Ekim 26, 2011, 10:08:51 ÖS »
çok çok iyi olur hadi hayırlısı inş. Rabbim tüm kardeşlerimizn yar ve yardımcızı olsun.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Ynt: Trabzonspor'dan Van'a 10 prefabrik ev..
« Yanıtla #2 : Ekim 26, 2011, 10:11:59 ÖS »
amin inşaALLAH..
helal ve örnek olsun...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH