Gönderen Konu: Aziz'den Polise özel fotoğraf  (Okunma sayısı 1454 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Aziz'den Polise özel fotoğraf
« : Temmuz 07, 2011, 10:00:57 ÖÖ »
Aziz Yıldırım'ın 'Eşkal tespit' anı...

Aziz Yıldırım, çok değil, 42 gün önce F.Bahçe’nin 1 numarası olarak 18. şampiyonluğu kutluyordu. Şimdi şike soruşturmasının ‘1 numarası’ olarak eşkâl tespit fotoğrafı çekildi!

Özel Futbol dünyasında ‘deprem’ etkisi yaratan şike operasyonunda gözaltına alınan en flaş isim olan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın eşkâl tespit fotoğrafı çekildi.

Pazar sabahı 07.00’de evinden gözaltına alınan Yıldırım, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Vatan Caddesi’ndeki Yerleşkesi’ne götürüldü. İlk işlemlerin ardından ise Yıldırım’ın ‘tarihe düşecek’ eşkâl tespit fotoğrafları çekildi. Foto Film Şube Müdürlüğü görevlilerince Yıldırım’ın sağ ve sol profilleri ile ön cepheden 3 ayrı vesikalığı çekilerek albüme konuldu. Fotoğrafın altına ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü yazısı düşüldü.

42 gün önce Sivas’ta kazanılan 4-3’lük maçla şampiyonluk sevinci yaşayan Aziz Yıldırım, kısa sürede hem zirveyi hem de dibi görerek büyük bir trajedi yaşadı. Başkanın fotoğrafları çekilirken oldukça yorgun ve üzgün olduğu gözlerden kaçmadı.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
Ynt: Aziz'den Polise özel fotoğraf
« Yanıtla #1 : Temmuz 07, 2011, 10:44:40 ÖÖ »
  :bayrak:  "YALANCININ  MUMU  YATSIYA  KADAR  YANAR.." DOĞRUDUR...

DAİMA  HAKLI  OLMAK  GEREK.. HAKSIZ  İKTİSAP  UTANÇ  VERİCİDİR..  ÖYLE  DEĞİL  Mİ  ??..

İNSAN  BİLEREK  YAPTIĞI  YANLIŞLIKTAN  DOLAYI  ZAMAN  İÇİNDE  UTANÇ  DUYACAĞINI  HESAP  ETMELİDİR  !!..

HEM  NE  GEREK  VAR  HİLELİ  YOLLARLA  ŞAMPİYON  OLMAYA ??..  DEĞER  Mİ ??.. HAK  EDEN, OYNAYAN  KAZANSIN  !!.
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #2 : Temmuz 07, 2011, 03:09:19 ÖS »
adalet elbet yerını bulacaktı....

her kım haksızlık ettiyse cezasını çekmeli...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #3 : Temmuz 07, 2011, 06:22:32 ÖS »
üzüldüm bu kadarına, ne olursa olsun insanlar aşağılanmamalı. aziz yıldırım milyonlarca insanın umutları ile oynadı kabul,ben bilet satın alıp maçlara gittim,forma satın alıp takımıma destek oldum. boşunaymış demekki, nasılsa belliymiş gibi oldu ama yinede kıyamıyorum...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #4 : Temmuz 07, 2011, 06:33:57 ÖS »
haksızlık eden cezasını çekmesi gerekir.. bunu yaparken o kıydıklarını düşünsün her kımse yada kımselerse....
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
« Yanıtla #5 : Temmuz 07, 2011, 07:42:54 ÖS »
Aziz Yıldırım, altı üstü bir spor kulübünün başkanı olmayı dünyanın hakimi olmayla karıştırıyordu. Kimse kusura bakmasın; adalet önünde herkes hakettiğini görür.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.