Gönderen Konu: Onur'un kankası Trabzon'a mı?  (Okunma sayısı 735 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Onur'un kankası Trabzon'a mı?
« : Mayıs 29, 2011, 01:50:08 ÖS »
Trabzonspor, Bursaspor'un başarılı sol kanat oyuncusu Ozan İpek'i kadrosuna katmak için harekete geçti.

Transfer döneminde takımından ayrılan oyuncularının yerlerini genç ve yetenekli isimlerle takviyeyi amaçlayan Trabzonspor, Bursaspor'un genç yıldızı Ozan İpek'e kancayı taktı. Trabzonspor'un Ozan İpek için çok ciddi teklif sunduğu, genç oyuncunun da bu konuda yönetimle konuşulmasını istediği belirtildi.

SAĞLAM GÖNDERMİYOR
Gelecek sezon UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek olan Bursaspor ise yıldız futbolcusunu satmak istemiyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın oyuncusunu göndermekten yana olmadığı, Ozan'ın ise yönetim ile yaşadığı pürüzlerden dolayı sözleşme yenilemek istemediği ve bordo mavililerin teklifine sıcak baktığı öne sürülüyor.

ONUR FAKTÖRÜ DE VAR
Yıldız oyuncunun Trabzonspor'a sıcak bakmasındaki bir diğer faktörün de Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur Kıvrak olduğu öğrenildi. Milli takımda forma giydiği dönemlerden bu yana Onur ile yakın arkadaş olan Ozan'ın bu yüzden bordo mavili ekibe yakın olduğu belirtiliyor.

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.