Gönderen Konu: Trabzon'dan FB'lilere suç duyurusu  (Okunma sayısı 741 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Trabzon'dan FB'lilere suç duyurusu
« : Mayıs 28, 2011, 03:05:19 ÖS »

Trabzon'dan Fenerbahçelilere Suç duyurusu

Trabzonsporlu taraftar Erdem Uzun, Fenerbahçe’nin şampiyonluk kutlamaları esnasında Fenerbahçeli taraftarların Atatürk heykelinin üzerine çıkıp, Atatürk’ün eline bira şişesi vermesini Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığına şikayet etti.

Trabzonspor’un averajla şampiyonluğu Fenerbahçe’ye kaptırmasının ardından eğlenen Fenerbahçeli taraftarlar dozu arttırdı. Fotoğraf makinelerine yansıyan görüntülerde Fenerbahçeli bir grup taraftarın Atatürk heykeli üzerine çıkıp sevinç gösterisi yaptığı, ayrıca içlerinden birinin de Atatürk’ün eline bira şişesi verdiği objektiflere yansımıştı. Bunun üzerine Trabzonsporlu Erdem Uzun dün (Cuma) bu hakareti kaldıramayarak Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Trabzonsporlu Erdem Uzun, “Bu bir hakarettir. Bunu asla kaldıramam. Ben bu davayı sonuna kadar sürdüreceğim. Herkes vatandaşlık görevi olarak bunu dava etmelidir. İlerleyen günlerde bu konuyu Adalet Bakanlığına götüreceğim” şeklinde konuştu.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.