Gönderen Konu: Trabzon'un Klose planı!  (Okunma sayısı 688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Trabzon'un Klose planı!
« : Mayıs 24, 2011, 07:34:26 ÖS »
Trabzonspor bir anönce Klose'yi bitirmek istiyor...

Bordo-Mavili yönetim, gündemindeki Alman yıldızın taliplerinin artmasından çekiniyor...

Bu nedenle harekat erken başlayacak, sonucun kısa sürede alınması için tüm para muslukları açılacak Trabzonspor’da sezonun ikinci bitirilmesinin getirdiği moral bozukluğunun kısa sürede atlatılması için yönetim transfere ağırlık verecek.

Bordo-Mavili ekibin kurmaylarının gündemindeki öncelikli isim ise bilindiği gibi Miroslav Klose... Bayern Münih’ten ayrılması beklenen deneyimli forvet oyuncusu için Karadeniz temsilcisi araştırmalarını yoğunlaştırdı.

Bu konuyla önce menacerlerin, sonra da Trabzonlu yöneticilerin ilgileneceği, noktayı ise Başkan Sadri Şener’in koyacağı belirtildi. Transfer şekillenecek noktaya geldiğinde Şener’in bizzat yurt dışına Klose için çıkacağı da edinilen bilgiler arasında. Bordo-Mavililer’in en büyük endişesi ise 32 yaşındaki futbolcunun taliplerinin çokluğu...

Ülkesi Almanya’da halen el üstündü tutulan Klose’ye İspanya ve İtalya’dan da tekliflerin geldiği vurgulandı. O nedenle Trabzonspor bir an önce bu transferde sonuca gitmek istiyor.

İÇ PİYASADA ACELE YOK

Bordo-Mavililer’in iç piyasada ise pek acelesi yok. Önce yurt dışı temaslarından çıkacak sonuçları beklemek isteyen Trabzonspor’un kurmaylarının gurbetçi oyuncular konusunda da son kararı Şenol Güneş ile yapılacak İstanbul zirvesinden sonra vereceği açıklandı.

İstanbul’da Başkan Sadri Şener-Şenol Güneş zirvesinin de bu hafta sonundan önce yapılacağı dile getirildi.

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.