Gönderen Konu: "Fener maçına özel motive.."  (Okunma sayısı 546 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazrail_67

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +23/-0
"Fener maçına özel motive.."
« : Mayıs 19, 2010, 01:07:56 ÖS »

Trabzonspor kalecisi Onur, müthiş performansı ve Fenerbahçe maçındaki kurtarışları nedeniyle aldığı övgülerden büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Başarılı eldiven, "Bu maça özel olarak motive olmadık" derken, hem F.Bahçe'ye şampiyonluklar diledi, hem seneye 3 kupayı da istediklerini kaydetti..

Polat Renaissance Otel'de gerçekleştirilen Futbol Plus Yılın Oscarları ödül törenine katılan başarılı file bekçisi, övgülerin motivasyonunu artırdığını belirterek, ''İnşallah gelecek sezon performansımı daha da yukarı çıkartırım ve herkesi kendime hayran bırakırım'' dedi.

Ligin kaderini belirleyen Fenerbahçe maçına ekstra bir motivasyonla çıkmadıklarını söyleyen Onur, ''Ben çıkıp işimi yaptım. Takım arkadaşlarım da öyle. Sonuçta büyük bir maçtı. Kimin şampiyon olacağı bizim için çok önemli değildi. 'Trabzonspor şampiyon olmuyorsa, kim olursa olsun' felsefesiyle çıktık. Ama gerçekten çok zor bir maçtı'' ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli ekibin de şampiyonluğu çok istediğini vurgulayan Onur Kıvrak, ''Kolay değil son haftada şampiyonluğu vermek. Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. İnşallah bu acıyı unutup, şampiyonluklar kazanırlar'' dedi.

Bursaspor'un şampiyonluğu hak ettiğini ifade eden Onur Kıvrak, şunları söyledi:
''Bursaspor'un futbolcuları ve taraftarlarıyla şampiyonluğu hak ettiğine inanıyorum. İnşallah onlar için bir başlangıç olur. Ama önümüzdeki sezon üç kupayı da umarım biz kazanırız. Çünkü hedefimiz bu. Benim hedefim Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak. Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamadan, kesinlikle bir yere gitmek istemiyorum. Bu hedefi gerçekleştirdikten sonra da Avrupa'da futbol hayatımı devam ettirmek istiyorum.''