Gönderen Konu: Güneş maç sonrası ne dedi  (Okunma sayısı 494 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kibar

• Ziyaretçi
Güneş maç sonrası ne dedi
« : Ocak 24, 2010, 08:36:06 ÖS »

Güneş maç sonrası ne dedi
24 Ocak 2010 / 17:38
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kazanmak çok önemliydi, oyuncularımı tebrik ediyorum” dedi.
Güneş, 2. yarının ilk maçına iyi başlamak istiyorduk, hem 3 puan hem de moral kazanmak istiyorduk. Oyuna iyi başladık, rakibe hiç pozisyon vermedik ve çok pozisyon bulduk. İkinci yarıda ilk yarıda olduğu gibi oyunun kontrolü bizdeydi. Üstün alan taraf bizdik. Kazanmak çok önemliydi, oyuncularımı tebrik ediyorum ama halen daha eksiklerimiz var” diye konuştu.

Antalya kampının faydalı geçtiğini ifade eden Güneş, “Kampı iyi oldu, iyi geçti, tabı Sivasspor'un da eksikleri ve sıkıntıları vardı, bunun biliyorduk Sivasın da sıkıntıları vardı, bunu da biliyorduk, skor olarak kazandık ama Trabzonspor şuan çok iyi diyemeyiz” diyerek şunları söyledi:

Oyun içerisinde tabiki hatalarımız oldu, zamana zaman iyi dönem olacak bazen de eksik olan dönemler olacaktır. Bunları yaşayacağız çok pozisyon üretene ve rakibe az pozisyon verirsek iyi durumdayız diyebiliriz.Şuna sevindim, seyirci zevk alamaya başladı, bunu gördüm oyuncu keyif alıyorsa, seyircide bundan keyif alıyorsa, demek iyi işler yapıyoruz”