Gönderen Konu: Fatih tekke ile Para Konusunda anlaşıldı  (Okunma sayısı 523 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kibar

• Ziyaretçi
Fatih tekke ile Para Konusunda anlaşıldı
« : Aralık 08, 2009, 10:23:53 ÖS »
Fatih Tekke ile parada anlaşıldı
08 Aralık 2009 / 15:44
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Fatih Tekke ile parasal konularda anlaştıklarını söyledi.
Trabzonspor Başkanı Sadri  Şener, Fatih Tekke ile parasal konularda anlaştıklarını açıkladı.  Radyospor'da  Gündem programına telefonla katılan Şener   yaptığı açıklamada, Fatih Tekke'nin istemesi halinde transferi gerçekleştirebileceklerini söyledi

.Şener gündemdeki konularla ilgili açıklama yaparken"''Şenol hoca dünyada kendini kanıtlamış, dünya üçüncüsü olmuş bir hoca.

Şenol Güneş, içimizden çıkmış bir isim olduğu için bizim üstümüzden de ciddi bir yük aldı. Trabzon'da yeniden kenetlenme havasının yakalamaya çalışıyoruz. Devlet törenine yakın bir törenle Şenol Güneş'e imza attırdık. Trabzonspor kenetlenmeye mecburdur.'' diye konuştu.

Daha önce kadro dışı bırakılan Rigobert Song Bahanag'ı Teknik Direktör Şenol Güneş'in affettiğini ve Song'a kaptanlığı Şenol hocanın verdiğini belirten Başkan Şener, ''Bu konuda Şenol hoca kendisine verdiğimiz tam yetkiyi kullandı.'' dedi.

PARA HENÜZ BELLİ DEĞİL

Başkan Şener, Teknik Direktör Şenol Güneş'e verecekleri paranın hiç konuşulmadığını da belirterek, ''Şenol hocamıza vereceğimiz parayı henüz kesinleştirmedik, kendisiyle bu konuyu konuşmadık. Ama ezdirilmeyecek bir ücret vereceğiz. Trabzonspor zor bir şehir, eleştiriler çok çabuk gelir. Bazen insan durup düşünüyor. Kırgınlığım yok. Tecrübeliyim zor günleri de atlatıyorum.'' diye konuştu.

FATİH TEKKE İSTERSE GELİR

Başkan Şener, Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Sayman Mahmut Aksu'nun Fatih Tekke ile konuştuğunu da belirterek, ''Para da sorun yok. Fatih'in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derseki 'ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım' transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum.'' dedi.

Başkan Şener, sakatlığı nedeniyle bu sezon bir türlü forma giyemeyen İbrahim Yattara'nın kendisini göstermesini beklediklerini belirterek, ''Topsuz koşu yapıyor topla henüz oynayamıyor. İbrahim Yattara'dan beklentimiz tabiki büyük.'' dedi.

FENERBAHÇE'Yİ YENMEMİZ GEREKİYOR

Turkcell Süper Lig'in 17. haftasında Fenerbahçe'yi kendi evlerinde ağırlayacaklarını belirten Şener, ''Fenerbahçe'yi yenmemiz gerekiyor. Zirveye oynuyorsan yeneceksin. Denizlispor maçını kazanırsak ve Fenerbahçe'yi de son maçta yenersek zirveye ortak oluruz.'' diyerek sözlerini tamamladı.