Gönderen Konu: BAŞARI OLURSAN GÜZEL AMA..!  (Okunma sayısı 726 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dj_steelserkan

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +5/-0
  • HAYATTA EN BÜYÜK SERVET AKILDIR
BAŞARI OLURSAN GÜZEL AMA..!
« : Eylül 03, 2008, 12:06:06 ÖÖ »
BAŞARI OLURSAN GÜZEL AMA..!

Trabzonspor’da yönetim farklı bir prim sistemini uygulamaya koyuyor.

Bordo-Mavililer, şampiyon olur ve kupayı alırsa futbolcular 10 trilyon alacak Trabzon ilk 4’e giremezse lig içinde aldığı primleri futbolcular geri verecek.

10 TRİLYON ORTADA

Trabzon’da farklı bir prim sistemi. Yaptığı flaş transfer ile şampiyonluk için umutlarını yeşerten ligdeki ilk 2 maçını da kazanarak iddiasını ortaya koyan Bordo-Mavililer’de yönetim de başarıya dayalı bir prim sistemini uygulamaya koyuyor. Buna göre Trabzonspor eğer şampiyon olur ve Türkiye Kupası’nı alırsa futbolcuların yıl içindeki toplam aldığı prim 10 trilyonu bulacak. Bu rakama ulaşması için iki kupanın alınması yanında ligde toplanan puanın da yüksek olması gerekiyor.

HÜSRAN DA FATURA

Bu dev primin hakedilmesi durumunda futbolcuların her birine ödenen para 500’er milyarı buluyor. Trabzonspor eğer Şampiyonlar Ligi vizesi alırsa, bu kez alınan toplam prim 6 trilyon civarına ineceği, bu rakamında toplanan puanın yüksek olması halinde elde edilebileceği belirtildi. Her galibiyete 6 milyar prim verilirken, derbiler de ise prim miktarı 8 milyar olacak.

ÖDÜLDE VAR CEZA DA

Prim sisteminde asıl dikkat çekici olan olay, başarı da ödül olduğu gibi başarısızlıkta ise fatura olması. Trabzonspor, eğer ligde istediği başarıyı göstermez ve ilk 4 içerisinde sezonu tamamlayamaması durumunda futbolcuların sezon içerisinde aldıkları primleri geri ödeyecek. Yönetim, bunu transfer taksitlerinden keserek yapacak. Böyle bir durumda futbolcuların geri ödeyeceği miktar 100’er milyarı bulabileceği ifade edildi.
HERKES TRABZON'UN BÜYÜKLÜĞÜNÜ SONUNDA KABUL EDECEK