Gönderen Konu: Araklının Dünyaya Acılan Penceresi www.araklim.net  (Okunma sayısı 3152 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı halitçebi

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Araklının Dünyaya Acılan Penceresi www.araklim.net
« : Şubat 03, 2008, 02:30:08 ÖÖ »
merhaba trabzonforum üyeleri ve yöneticileri.. 2005 yılında Araklının Dünyaya Acılan Penceri ile yola cıkmıs bulunmaktayız.. sitemizin genel amacı yardım kampanyaları hazırlamak, ihtiyac sahiplerinin ihtyaclarını karsılamak olup, kolay forum düzeniyle güzel paylasımların,muhabetlerin oldugu bir aile sitesidir.. Beraberce Araklımız Trabzonumuz için bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum..

sitemizin link adresi www.araklim.net Katılımlarınızı bekliyoruz..

selamlar saygılar..

halitçebi

Çevrimdışı halitçebi

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Araklının Dünyaya Acılan Penceresi www.araklim.net
« Yanıtla #1 : Şubat 03, 2008, 02:33:46 ÖÖ »
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2008, 02:35:39 ÖÖ Gönderen: halitçebi »

Çevrimdışı halitçebi

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Şubat 03, 2008, 02:37:01 ÖÖ »

Çevrimdışı halitçebi

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Şubat 03, 2008, 12:46:27 ÖS »
tesekkür ederim mustafa abi

Çevrimdışı reis@

• Yeni Üye
  • *
  • Öyle bir iş yapki Tarih yazsin cihan Konuşsun..
« Yanıtla #4 : Şubat 03, 2008, 01:10:18 ÖS »
                                                            KURULUŞ MİSYONUMUZ

“Araklının dünya ya açılan penceresi” sloganı ile kurduğumuz ve ilçemizde içeriği itibari ile ilk olan www.araklim.net kısa sürede büyük ilgi gördü. Yine çok kısa sürede kuruluş amacına uygun olarak yurdumuzun ve dünyanın dört bir yanın da yaşayan, ilçemiz insanını sanal bir çatı altında toplayarak, sosyal, kültürel ve geleneksel değerlerimizi yaşatabileceğimiz, paylaşabileceğimiz bir ortam oluştu. Bu durum dünyanın dört bir yanında yaşayan insanlarımızı adeta sihirli bir şekilde akın akın bu siteye gelmesini sağladı.
Yaşadığımız bu bilişim çağında, Kuruluş amacımız, doğup büyüdüğü topraklardan uzak, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yaşayan insanlarımızı bir çatı altında toplamaktır. araklim.net yönetimi olarak, bizler için aslolan insandır. Bizim için her insan değerli ve saygıya laiktir. Bu site bölgesel bir site olmanın ötesinde, bütün Türk dünyasına ve Türk insanına mal olmuş bir sitedir. Ayrıca siyasi ve inançsal frekansı ne yönde olur ise olsun, bizler için hiç bir düşünce evrensel insan sevgisinin önde değildir.

Gerek kentsel yaşamın stresli ortamı, gerekse yoğun iş tempomuzdan bir nebze sıyrılıp kendimizi memleketimizde ve insanlarımızın yanında hissetmektir. Bir kahve molası tadında dinlenmek, günün stresinden bir an kaçamak yapmak, dostlarımızın yanında olmak geleneksel değerlerimizi yaşatarak yeni kuşaklara aktarmaktır. Bunun için de, yaşadığımız bu çağda, Internet ortamı elimizin altında dostlarımıza bir tuş ile ulaşabileceğimiz, sihirli bir ortam. Hemşerilerimiz ile bir arada olabileceğimiz, geldiğimiz topraklardan ve Dünyamızda gelişen, güncel haberleri de paylaşabileceğimiz bir paylaşım ortamı.

Ebetteki enerjimizi insanımızın sevgisinden almaktayız. Bu güzel paylaşım ortamını vazgeçilmez kılan, kardeşlik, saygı, sevgi ve hoşgörü değerlerimizdir. araklim.net hayata geçirdiği sosyal projelerle emsal sitelerden çok daha farklı bir misyon ile kısa sürede, ilçe ve Türk insanının sevgisini kazanmıştır.

Bu sevgi potansiyeli ile ilçemiz insanı’na pozitif katkılarımız olmalı fikrinden yola çıkarak, ilkini 2005 yılında gerçekleştirdiğimiz ”köy okullarına yardım” kampanyasını gerçekleştirdik.
Köy okullarına yardım çağrımıza desteğini esirgemeyen, duyarlı insanlarımız bizlerin ikinci bir çağrı yapmamız için itici bir güç oluşturdu.

“Seni unutmadık güzel çocuk” sloganı ile, ilçemizdeki yetim kardeşlerimiz için, yeni bir yardım çağrısı daha yaptık. Türk insanı olarak, tarih boyunca, zor günlerde kenetlenmesini başarmış ve düşkünlerin hep yanında olmuşuz! Türk insanının kadirşinaslığına bir kere daha şahit olduk. Çağrımız yurdumuzun dört bir yanından duyarlı üyelerimizin hislerine tercüman oldu. Yürek güçlerini ortaya koyarak, imkânları nispetinde bu onurlu çağrı için seferber oldular. İlçemizin 20 köyünden 200 yetim çocuğa umut oldular.
www.araklim.net ailesi olarak, kuruluş misyonumuz gereği, sosyal ve kültürel projelerimizle daha çok ihtiyaçlı insanımıza ulaşmak, onların sesi umudu olmak azmi ile “ARAKLİM NET KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞAM DERNEĞİ” ni kurmaya karar verdik. Bizlere bu gücü ve enerjiyi veren siz üyelerimize ve bütün duyarlı insanlarımıza teşekkür ederiz.

www.araklim.net ailesi
                                                                                                     Yönetimi
Öyle bir iş yapki Tarih yazsin cihan Konuşsun..

Çevrimdışı Trabz0nSp0r

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #5 : Nisan 22, 2008, 08:11:05 ÖS »
Link i tıklıyorum kasıyo