Gönderen Konu: TS'de Transfer durduruldu  (Okunma sayısı 953 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
TS'de Transfer durduruldu
« : Ocak 09, 2008, 07:44:00 ÖS »

Trabzonspor'da yönetim ekonomik sorunlar nedeniyle transferi 16 Ocak tarihine kadar dondurdu. Bordo Mavililerde borsadaki hisseleri nedeniyle daha önce ertelenen 7,5 Milyon YTT tutarında ki Temettü faizlerinin de 15 Ocak ta ödenecek olması yönetimin elini kolunu bağladı. D Smart ile Avrupa Kupası maçları için yıllık 5 milyon dolar karşılığında anlaşan ve 2 milyon dolarını peşin alarak futbolcuların gecikmiş alacaklarını ödeyen yönetim diğer paranın gelmemesi nedeniyle transferi durdurdu.

Ayrıca İstanbul Kartal Maltepe'de ki tesislerde bulunan Benzin istasyonunu 8,5 milyon dolar karşılığında Opet'e kiralayan Bordo mavili yönetim bu paranın da henüz kulübe ödenmemesi ile de ayrı bir sorun yaşadı. D Smart ve Opet'den beklenen paraları zamanında alamayan ve 15 Ocakta ödenecek olan 7,5 milyon YTL Temettü faiz nedeniyle yönetim transferi geciçi süreli olarak dondurdu. Bordo mavili yönetim hem Opet'den hemde D Smart 'tan 16 Ocak ta beklenen miktarın gelmesi halinde transfer için atağa kalkacak.

"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"