Gönderen Konu: Nuri Albayrak Başkanlığa Aday Olmadığını Açıkladı  (Okunma sayısı 1711 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
Nuri Albayrak Başkanlığa Aday Olmadığını Açıkladı
« : Aralık 07, 2007, 09:03:04 ÖS »
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Olağan Genel Kurulda Aday Olmayacağını Bildirdi.

Albayrak, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, “Trabzonspor camiasının bir ferdi olarak aday olduğumuzda bizleri bu onurlu başkanlık makamına layık gören kıymetli genel kurul delegelerimize bir kez daha en kalbi şükranlarımızı arz ediyoruz” dedi. 

Vazifeyi devraldıkları günden bugüne kadar hep birlik ve beraberlik kavramları etrafında yapıcı bir yaklaşım sergilemeye çalıştıklarını belirten Albayrak, şunları kaydetti:

“Elbette gururla yürüttüğümüz bu görevde edindiğimiz tecrübeleri uygun gördüğümüzde camiamızla paylaşmak düşüncesindeyiz. Önümüzdeki günlerde yapacağımız kongremizde yine birlik ve beraberlik vurguları ön planda olacaktır. Ümidimiz odur ki, bu kavramlar kongre süreçleriyle gündeme gelen ve değer kazanan, dönemsel moda kavramlar olmak yerine, her daim yaşasın ve yaşatılsın. Trabzonspor başkanı olarak. desteğimizin ve görevimizin hiç bir zaman bitmeyeceği inancıyla, kongrede aday olmadığımızı, başta bütün camiamız olmak üzere tüm kamuoyuna saygıyla arz ederiz.”
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
Ynt: Nuri Albayrak Başkanlığa Aday Olmadığını Açıkladı
« Yanıtla #1 : Aralık 08, 2007, 01:27:09 ÖS »
valla cok üzüldüm,vah vah o kadar basarısı vardı aslında..şaka bi yana kurtulduk ya 2 senedir ne rezillikler yasadık bunlar yüzünden
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #2 : Aralık 11, 2007, 11:53:23 ÖÖ »
yapacağı en faydalı şeydi bu.
BMN (1999-.....)

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #3 : Aralık 11, 2007, 11:55:49 ÖÖ »
valla antep macındacok ilginçtir 3 tribun grubu albayrak lehine pankart açtı..ne iş anlamadım..
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #4 : Aralık 11, 2007, 11:58:45 ÖÖ »
bazen taraftarımıza inanamıyorum. gerçekten şaşılacak olaylar oluyo. her maç istifa diye bağıran tribünler şimdi lehine pankart açıyor.
yada bi hafta ulusoy pankartı açan tribün, bu maçtada ulusoyu yerden yre vuran albayraka pankart açıyor. çok terslikler var .
BMN (1999-.....)

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Aralık 11, 2007, 12:02:22 ÖS »
kardeş tribunler artık para peşinde kosar oldu gibime geliyor..ben kalearkasında izledim,her mac izledigim yerde..ama sinir oldum..takım 10 kişi kalmış,antep penaltı kullanacak,bizimkiler hacıosmanoglu lehine bagırıyor..yahu ne alaka?sen takımına destek versene,yeri ve zamanı mı şimdi hacıosmanoglunun veya bir başkasının...