Gönderen Konu: Yeni Başkan Muharrem Usta  (Okunma sayısı 1834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ay Işığı

• Ziyaretçi
Yeni Başkan Muharrem Usta
« : Aralık 21, 2015, 03:23:08 ÖS »

Trabzonspor Kulübü'nün olağan genel kurulunda başkanlığa Muharrem Usta'nın seçildiği açıklandı.

Genel kurul divan başkanı Ahmet Metin Genç, yaklaşık 3,5 saat süren oy sayımının ardından Muharrem Usta'nın 3 bin 61, Celil Hekimoğlu'nun 3 bin 49, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun ise bin 40 oy aldığını açıkladı.

Genç, iki aday arasında az oy farkı bulunması nedeniyle Celil Hekimoğlu'n son 5 sandığa itiraz ettiğini ve bu sandıklardaki oyların tekrar sayılacağını kaydetti.

Hekimoğlu'ndan ikinci itiraz

Trabzonspor Kulübü'nün olağan genel kurulunda başkanlığa Usta'nın seçildiğinin açıklanmasının ardından diğer aday Celil Hekimoğlu, tüm geçersiz oyların sayılması için ikinci kez itiraz etti.

Hekimoğlu'nun yaptığı itiraz sonucu, 16,17,18,19 ve 20. olmak üzere son 5 sandık yeniden sayıldı. Bunun ardından Genç, yaptığı açıklamada, yeni bir itiraz dilekçesi üzerine tüm sandıklardaki geçersiz oyların yeniden değerlendirileceğini söyledi.

Usta'nın Özgeçmişi

Sağlık sektöründe adını duyuran Usta, 1965 yılında Trabzon Gündoğdu Köyü'nde doğdu. 1983 yılında Trabzon Lisesi'nden, 1989 yılında 9 Eylül Tıp Fakültesi'nden mezun olan Usta, 1992 yılında Kulak-Burun-Boğaz uzmanı oldu ve aynı yıl sağlık sektörü yatırımlarına başladı, 1995 yılında hastane zinciri Medical Park'ın temellerini attı.

Medical Park Hastaneler Grubu ve Liv Hospital Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürüten Usta, uzun süre Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği Başkanlığı'nı yaptı. Usta, evli ve üç çocuk babası.

AA

Çevrimdışı ErtPeh

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +332/-2
  • Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır
Ynt: Yeni Başkan Muharrem Usta
« Yanıtla #1 : Ocak 25, 2016, 07:50:36 ÖS »
hayırlı olsun yeni kuklamız
Biri Kürtçe konuşur - Adı özgürlük olur
Biri Ermenice ağıt yakar - Adı ortak acımız olur
Biri çıkıp herhangi bir dilde feryat eder - Adı rengimiz olur
Biri çıkıp ''Ne Mutlu Türküm'' dediğinde - Adı ırkçı faşist olur Faşistsek bu yüzden eğer, kulağınızın zarı patlayana kadar haykırıyoruz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!! Demeyeninde canı cehenneme!!!

Çevrimdışı Jön TüRk

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #2 : Şubat 01, 2016, 03:36:27 ÖS »
hayırlı olsun yeni kuklamız

Öyle deme  :lsana  \) :lsana

Ben müslümanım ama kusursuz değil...Bir yanlış yaptığımda beni suçlayın,İslam'ı değil.
Ben kusurluyum ama İslam değil . . .

Çevrimdışı ErtPeh

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +332/-2
  • Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır
« Yanıtla #3 : Şubat 28, 2016, 11:08:14 ÖS »
Ne diyeyim be dememi bekliyorsu cem
Biri Kürtçe konuşur - Adı özgürlük olur
Biri Ermenice ağıt yakar - Adı ortak acımız olur
Biri çıkıp herhangi bir dilde feryat eder - Adı rengimiz olur
Biri çıkıp ''Ne Mutlu Türküm'' dediğinde - Adı ırkçı faşist olur Faşistsek bu yüzden eğer, kulağınızın zarı patlayana kadar haykırıyoruz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!! Demeyeninde canı cehenneme!!!