Gönderen Konu: menemen yapıyoruz!!!!!!!  (Okunma sayısı 10357 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
Ynt: menemen yapıyoruz!!!!!!!
« Yanıtla #13 : Ocak 26, 2007, 12:52:26 ÖÖ »
şaka maka en iyisi o..bizde burda her aksam bıkac kız cagırıyoruz..muhabbet hesabına ama etrafı temızletıp yemek yaptırıp yolluyoryz:)))
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #14 : Ocak 26, 2007, 12:53:32 ÖÖ »
sancakbeyi forum kudurdu oyunlara yetiş bakam..uçuşa geçtik..
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı hornydevil

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +51/-3
« Yanıtla #15 : Ocak 30, 2007, 07:52:12 ÖÖ »
şaka maka en iyisi o..bizde burda her aksam bıkac kız cagırıyoruz..muhabbet hesabına ama etrafı temızletıp yemek yaptırıp yolluyoryz:)))
{;G {;G {;G {;G {;G {;G {;G
ya helal olsun size ne diyem
ama şunu sölim size arkadaşlar içimizde en iyi menemeni ben yaparım ve kesinlikle de iddalıyım bı konuda ama öyle her zaman yapmam ben. özel günlerde sadece. mesela yalnız kaldığımda  "{ "{ "{
Böcek olmayı kabullenenlerin, ezilince şikayet etme hakkı yoktur!...

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
« Yanıtla #16 : Ocak 30, 2007, 10:31:24 ÖS »
bak sen buralarda neler olmuş böle önce uslanmaz a sesleniyorum arkadaşı menemene tabiii tutmayıp da ne yapacaksın sen hele bi onu tarif et burda belkim bilmediğimiz birşeydir öğreniriz ayrıca menemen yemeğine kurban ol sen türk mutfağının en pratik ve en güzel yemeğidir...ikinci olarak hornydevil a sesleniorum  demek iddialısın menemen yemeğinde madem öle yap da yiyelim çünkü bende iddialıyım bu yemekte <> \up \hm

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı hornydevil

• Premium Üye
« Yanıtla #17 : Şubat 01, 2007, 03:04:59 ÖÖ »
olsun ne demek rich hele bi araya gelelim yeter ki bak ben ne yemekler yapacam o zaman ama şimdiden sölim ben sadece menemen de iddalıyım diğer yemeklerde değil yani.
ama biz nasıl bir araya gelecez ki yaa
şöyle yapalım ben yapayım sana resmini yollayam olurmu forum dan yeni bi konu açarak ikimizde resimlerini koyalım.
daha sonra oylamaya sunalım bakalım sonuç ne olacak o zaman. tamam mı. yalnız bu işi hafta sonu yapacaz ona göre.

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #18 : Şubat 02, 2007, 09:33:51 ÖS »
olsun ne demek rich hele bi araya gelelim yeter ki bak ben ne yemekler yapacam o zaman ama şimdiden sölim ben sadece menemen de iddalıyım diğer yemeklerde değil yani.
ama biz nasıl bir araya gelecez ki yaa
şöyle yapalım ben yapayım sana resmini yollayam olurmu forum dan yeni bi konu açarak ikimizde resimlerini koyalım.
daha sonra oylamaya sunalım bakalım sonuç ne olacak o zaman. tamam mı. yalnız bu işi hafta sonu yapacaz ona göre.

ii güzel olurda kardeş böle resme bakarak tadı anlaşılmaz çünkü önemli olan tat sen de bilion. \hm ben oralara gelecem yaa haziran da o zaman karşılıklı yapar yanımızda kimler varsa oylama alırlar..olma mı... \_ \_ kimse olmazsa da ben senin menemeni sen benim menemeni yeriz be dostum nolcak \)  ikimizde müthiş ediyoz nede olsa  pfff ben şimdiden beğendim senin menemeni. .,.P .,.P .,.P.

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı hornydevil

• Premium Üye
« Yanıtla #19 : Şubat 02, 2007, 11:00:52 ÖS »
ii güzel olurda kardeş böle resme bakarak tadı anlaşılmaz çünkü önemli olan tat sen de bilion. \hm ben oralara gelecem yaa haziran da o zaman karşılıklı yapar yanımızda kimler varsa oylama alırlar..olma mı... \_ \_ kimse olmazsa da ben senin menemeni sen benim menemeni yeriz be dostum nolcak \)  ikimizde müthiş ediyoz nede olsa  pfff ben şimdiden beğendim senin menemeni. .,.P .,.P .,.P.
hımmm aslında haklısın ben senin bu taraflara geleceğini unutmuşum...  :-\
ama o zaman adil bir hakem seçmemiz lazım dimi...  \_ \_
anladın sen onu anladınnnn... "{ "{ "{

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #20 : Şubat 03, 2007, 02:31:58 ÖÖ »
anlaadı ben onu anladı hiç merak etme çok ii anladı "{ {;G "{ {;G .,.P

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #21 : Şubat 03, 2007, 05:00:44 ÖÖ »
hornydevil inşallah seni birgün yanıma çağıracağım..ustası olduğun bu yemekte ölçeceğim bakalım söylediğin kadar var mı :P
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı hornydevil

• Premium Üye
« Yanıtla #22 : Şubat 03, 2007, 08:17:29 ÖS »
hornydevil inşallah seni birgün yanıma çağıracağım..ustası olduğun bu yemekte ölçeceğim bakalım söylediğin kadar var mı :P
ya admincim sende çağıracaksan çağır yaa bak uslanmaz da gitti şimdi ben yalnız gelecem oraya
hem ben iddaya rich le girdim  :P :P :P

• Administratör
  • *
« Yanıtla #23 : Şubat 04, 2007, 03:52:56 ÖÖ »
pazartesi okulum başlıyor  ^-  Bu haftasonuna falan anlaşırız senle inş buralardaysan :D

Çevrimdışı hornydevil

• Premium Üye
« Yanıtla #24 : Şubat 04, 2007, 06:25:10 ÖÖ »
buralardayım admincim sen yeter ki çağır hatta erken buluşalım da zafer i felan da çağıralım takılalım biraz yaa... canım sıkılıyo zaten oyun felan oynarız... \mr \mr

• Administratör
  • *
« Yanıtla #25 : Şubat 04, 2007, 11:24:20 ÖÖ »
ne oynayacağımıza bağlı  \up ben birçok oyunda yenilgi yüzü çok nadir gören birisiyim  \mr güzel olur gerçekten..dilerim hayata geçiririz bu düşünceyi :sr: