Gönderen Konu: menemen yapıyoruz!!!!!!!  (Okunma sayısı 10361 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
menemen yapıyoruz!!!!!!!
« : Ocak 25, 2007, 07:15:33 ÖS »
arkadaşlar forumumzda öğrencilerin yoğun olduğunu bildiğim için onlara kolaylık olsun die böle bi yemek seçtim çok basit ve tam bir öğrenci midesinin dostu...başlıyoruz...

3-4 domates
2 soğan
2-3 bibier
5-6 yumurta

yapılışı:tavaya zeytinyağını koyuyoruz arkadaşlar biraz bol olsun...soğanlarımızı ince ince doğruyoruz..soğanlar pişerken yani hafif hafif kızarıp duruken bu arada biberleri de küçük yada büyük isteğe göre tane tane doğruyoruz..önerim küçük doğrayın..biberlerimizide tavaya koyuyoruz..soğanlarla birlikte pişerekn domatesleri de doğruyoruz..tabikide küçük küçük..domatesleride tavaya attıktan sonra  bi 10-15 dakka pişiriyoruz...domatesten kaynaklanan suyun kendini çekmesi için bu arada tuz atmayı unutmayın bi çay kaşığı kadar atın bakın işte nasıl seviyosanız o kadar tuz atın..kısık ateştede yapmayı unutmayın...yemeğimiz suyunu çektikten sonra kırın yumurtaları üstüneeee...onlarla birlikte pişirin bi güzel bidaaha..karıştırın bi güzel...sonra tabaklara koyun...sonraalın ekmeği bana bana yiyin efiyet olsınnnnnnn... :sr: .,.P 'D <>

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: menemen yapıyoruz!!!!!!!
« Yanıtla #1 : Ocak 25, 2007, 07:22:05 ÖS »
bumudur yanii..yaw ben diom bu kızlar yemek yapmayı bilmiolar  "{ "{ yaw gelin gelin ben size bişiler öğretirim ama böle yazmakla olmaz bu işler..lezzeti görmek lazım  {;G {;G şaka bi yana bilmeyenler tşk etsin bakim  .,.P .,.P .,.P
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Ocak 25, 2007, 07:23:44 ÖS »
tşk ettim  "{ "{ "{
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #3 : Ocak 25, 2007, 07:25:03 ÖS »
oy kesecek beni rich..arkadaşım eline emeğine sağlık, tşk ler..  :-* :-* :-*

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Ocak 25, 2007, 08:07:50 ÖS »
bumudur yanii..yaw ben diom bu kızlar yemek yapmayı bilmiolar  "{ "{ yaw gelin gelin ben size bişiler öğretirim ama böle yazmakla olmaz bu işler..lezzeti görmek lazım  {;G {;G şaka bi yana bilmeyenler tşk etsin bakim  .,.P .,.P .,.P

senin güvecine on basar biz kızların yaptığı her yemek... {;G {;G sen gel ben öğreteyim sana yemek.. +-A +-A bu arda bişi değil umarım güzel yapabilirsin... \- \- \-

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Ocak 25, 2007, 08:10:36 ÖS »
Tşklerrrrrr rich...  :-* eline sağlık...
bunu yiyin bende size laz böreği alacağım üstüne tatlı olarak... kusura bakmayın ben hazırcıyım...  ;D

teşekkürler zafer çiçek içinde #F sen paranı boşuna harcamam ben ederim tatlıyıda....ne olaacak basit zaten...ama laz böreğini bilmediğim için bişi diyemeyeceğim..al tabii ii olur bendde tatlılar üstüne türk kahvesi ederim karşılıklı şapurdata şapurdata içeriz emiiii :sr: \)

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #6 : Ocak 25, 2007, 08:13:11 ÖS »
 "{ "{ "{ ben yemek yapmayı bilmiom zatee  "{ "{ "{ arkadaşlara bakmayın işte yokluktan benim yemeklerimi yiyolar  "{ "{ "{

Çevrimdışı zeskebhis

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #7 : Ocak 26, 2007, 12:00:08 ÖÖ »
uslanmaz kardeş ben hala yaşıyom sende güzel yemek yapıyon az yemedim yemeğini....melemene gelince şimdi biri yapsada yesek :)
Bakarım yarından sonra!.....

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #8 : Ocak 26, 2007, 12:06:09 ÖÖ »
saolasın kardeş..sen yemek iste ben seni melemene tabii tutarmıyım bee  "{ "{

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #9 : Ocak 26, 2007, 12:44:58 ÖÖ »
ya erkeklere sesleniyorum yemegi görünce gevsemeyın hemen :) :)istesek biz de yapabılırız \_ \_
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #10 : Ocak 26, 2007, 12:48:30 ÖÖ »
öle olsun topragım..koyver hemen bakalım \>
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #11 : Ocak 26, 2007, 12:49:21 ÖÖ »
oo o biteli çok oldu toprak ama açsan ben sana yaparım bişiler "{

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #12 : Ocak 26, 2007, 12:51:37 ÖÖ »
ahanda hazırcıya bak..olsun toprak canın sağolsun yaparım ben..