Gönderen Konu: Senede Bir Gün Veya…..  (Okunma sayısı 1074 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Senede Bir Gün Veya…..
« : Temmuz 25, 2011, 11:06:01 ÖS »

Aşık olduğumuz için mi kavuşamadık bir türlü, yoksa kavuşamadığımız için mi aşığız hala? Dokunsa tenim tenine, hiç ayrılmayacakmış gibi ya da hiç ayrılmadan, yanar mıyız?

Senede Bir Gün Veya…..

Senede bir gün birleşip ayrılmak zorunda kalan iki sevgili.. Hak mı bu, reva mı aşka ayrılık? Maşuk da acıyor oysa, kanıyor derinden..

Neyleyim, olmuyor iki gözüm! Hayat mı acımasız, kader mi yazmadı bizi birbirimize? Hangi geçmişin bedelini ödüyoruz ikimiz de?

Oysa dursan şurada öylece, sadece otursan ve konuşsan, hiç bıkmadan dinlerim. Çekilip köşene hiç konuşmasan, bir ömür sessizce sana hizmet ederim.

Ne su isterim, ne ekmek, ben seni ellerimle beslerim. Aç da bırakmam seni, ele de muhtaç etmem, hastalansan gözüm gibi bakar, iyi ederim.

Şurada otursan mesela, iki hırka bir lokma, anlatsan derdini dünyaya! Şimdi anlamayacaklar ama belki yüzyıl sonra, biri açıp okuyunca adını ansa..

Belki de bu ayrılıktır besleyen sevgimizi. Kavuşursak biter mi sence içimizdeki o ateş? Herkes gibi olur muyuz? Sıradanlaşıp ayrılır mıyız sonunda?

Şu hayat yolculuğunda ne fırtınalar atlattım, ne kasırgalar geçirdim, ne depremlerle sallandım, yıkılmadım da; senden uzak kalıyorum ya, bir tek o indiriyor kafamı düşmanın ayağına…

Kader mi karışır aşka, Eros mu bilmem. Ancak Kedi’nin dediği gibi; bizim şarkımız “Senede Bir Gün”, olmazsa “Makber” dinleyeceğiz sonunda…
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: Senede Bir Gün Veya…..
« Yanıtla #1 : Temmuz 26, 2011, 10:15:10 ÖÖ »
Bu duygular var ya... ah çektiriyor insana

Teşekkürler
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın