Gönderen Konu: Böyle Almıştı, Böyle Devretti  (Okunma sayısı 1847 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +100/-0
Böyle Almıştı, Böyle Devretti
« : Temmuz 30, 2011, 11:39:33 ÖS »
Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 29 Temmuz 2009'da Finlandiya'nın Tampere kentinde Belediye Başkanı'ndan Olimpiyat Bayrağını devir almıştı.

Tarih yine 29 Temmuz  ve de yıl 2011.. Bu kez Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Olimpiyat Bayrağı'nı 2 yıl sonra buluşmak dileğiyle Hollanda'nın Utrecht Belediye Başkanı'na devir etti.
« Son Düzenleme: Temmuz 30, 2011, 11:41:16 ÖS Gönderen: @sen@ »
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
Ynt: Böyle almıştı, böyle devretti
« Yanıtla #1 : Temmuz 30, 2011, 11:40:50 ÖS »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
Ynt: Böyle Almıştı, Böyle Devretti
« Yanıtla #2 : Temmuz 30, 2011, 11:41:59 ÖS »

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Böyle Almıştı, Böyle Devretti
« Yanıtla #3 : Temmuz 31, 2011, 12:48:28 ÖÖ »
geçmiş olsun, güzel organizasyon oldu diye basından takip ettik. emeği geçenlere tebrikler...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***