Gönderen Konu: Trabzonspor anayasası:)  (Okunma sayısı 8968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

axi_kral_61

• Ziyaretçi
Ynt: Trabzonspor anayasası:)
« Yanıtla #13 : Kasım 10, 2008, 08:03:19 ÖS »
iyide ben onun için soru işareti bırakmadım arkadas bana saf dedide ondan bırakmıstım

trabzona küfreden,şivemizle dalga gecen,hamsi beyinliler gibi onlarca hakareti bize reva görenleri gelip burda savunanlara dicek başka söz bulamıyorum.ayrıca biz Trabzonluyuz kimseden hiçbir kurumdan birşey calmayız..sen bizi devletten vergi kacıran kulubunle karıstırdın sanırım..Trabzon adının geçtigi heryerde herkes haddini bilecek!!

lafımın da arkasındayım gidip şikayet mi edersin naparsan yap..
kimi kime şikayet ediyoruz sen ne kadar trabzonluysan bende o kadar trabzonluyum artı bu kadar büyütmeni anlamadım her neyse benım trabzonlulugum kımse laf edemez özelden ben sana atayım hangi sitenin sahibi oldugumu o zaman anlarsın

selametle
vesselam

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #14 : Kasım 10, 2008, 08:52:06 ÖS »
iyide ben onun için soru işareti bırakmadım arkadas bana saf dedide ondan bırakmıstım

trabzona küfreden,şivemizle dalga gecen,hamsi beyinliler gibi onlarca hakareti bize reva görenleri gelip burda savunanlara dicek başka söz bulamıyorum.ayrıca biz Trabzonluyuz kimseden hiçbir kurumdan birşey calmayız..sen bizi devletten vergi kacıran kulubunle karıstırdın sanırım..Trabzon adının geçtigi heryerde herkes haddini bilecek!!

lafımın da arkasındayım gidip şikayet mi edersin naparsan yap..
kimi kime şikayet ediyoruz sen ne kadar trabzonluysan bende o kadar trabzonluyum artı bu kadar büyütmeni anlamadım her neyse benım trabzonlulugum kımse laf edemez özelden ben sana atayım hangi sitenin sahibi oldugumu o zaman anlarsın

selametle
vesselam

bana ne senin hangi siteye sahip oldugundan.istersen bordo mavi netin sahibi ister fbı sitesinin moderatörü ol,bana ne..ben seni bilmem hangi sitenin bilmem nesi olduguna göre mi eleştircem.yazdıkların yanlıi,bilip bilmeden direk bizden caldılar demişsin..biz dedigin kim,devletin vergilerini çalan galatasaray..siz diye hitap ettigin kim,memleketinin gururu temsilcisi en büyk sivil toplum örgütü olan trabzonspor...ve sen trabzonlusun öle mi?o zaman ben trabzonlu değilim ....

dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

axi_kral_61

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Kasım 11, 2008, 04:08:08 ÖÖ »
evet ben TRABZONluyum zoruna gitmesin ve yakın zamanda kimin ne kadar TRABZONlu oldugunuda gösttttterecegim!

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #16 : Kasım 11, 2008, 04:40:07 ÖÖ »
Konu nereden nereye getirilmiş. Sizin veya bizim? Bunu yazılı veya görsel olarak kanıtlayamadıkça hiçbir kimse konu içeriğinde bu şekilde ortamı gerecek girişler yapmamalıdır. Konu içerisindeki yazı uyarlanmış bir yazıdır. Telif hakkı bulunmamaktadır. Bu yazının Galatasaray' a ait olduğunu belirten üye bunu kanıtlayabilirse yazı forumdan kaldırılacaktır. Aksi durumda bu tür girişler yapmak ortamı germekten öteye geçmez ve tartışma durumu oluşturduğunda ilgili üyeye kısıtlama getirilebilir..

Ayrıca forumumuz TRABZON ve TRABZONSPOR forumudur. Bu forumda İstanbul takımlarını tartışıp yorumlamıyoruz. Bu takımların tartışma ve yorumlarını yapıp inceleyecek kişiler için TRABZONFORUM uygun bir forum değildir.

Yine son olarak forum içinde kişisel olarak tartışma içine girmeyiniz. Herhangi bir şikayetiniz var ise bunu gerek Şikayetleriniz bölümüne gerekse Admin'lere özel mesaj göndererek bildirebilirsiniz. Konuyu amaçları dışına çıkarmayınız.
« Son Düzenleme: Kasım 11, 2008, 04:44:36 ÖÖ Gönderen: ¤ۣۜ..¤SessizGemi »
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #17 : Kasım 11, 2008, 10:48:21 ÖS »
evet ben TRABZONluyum zoruna gitmesin ve yakın zamanda kimin ne kadar TRABZONlu oldugunuda gösttttterecegim!

zoruma gitmiyor sadece utanıyorum..göster neyi göstereceksen laf kalabalıgı yapma,sonuna ünlem koyarak sert cümle yazdıgını sanma..

ersun gürsoy da hesapta trabzonlu ama trabzonlular derneginde gs marsı caldırmaya calısacak kadar trabzonlu..
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı StyLe_LaZz

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +1/-2
« Yanıtla #18 : Aralık 01, 2008, 03:28:41 ÖS »
Aga ElIne SaglIq COq gUZEl oLMUs

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #19 : Aralık 01, 2008, 03:38:21 ÖS »
Aga ElIne SaglIq COq gUZEl oLMUs

kardeşim 2. uyarışım, lütfen kelimeleri düzgünce ve küçük harfle yazın...
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"