Gönderen Konu: Kazım Koyuncu - Duvar Kağıtları  (Okunma sayısı 6479 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı prenha_61

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: Kazım Koyuncu - Duvar Kağıtları
« Yanıtla #13 : Haziran 12, 2007, 05:35:53 ÖS »
bitanesin kazım resimler güzel tebrikler

Çevrimdışı fukukum

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +51/-0
« Yanıtla #14 : Nisan 01, 2008, 12:51:05 ÖÖ »
Kazım Koyuncu, tam da bu memleketin en çok ihtiyaç duyduğu insanlardandı. Memleket bunu ne kadar fark etti, bilemiyoruz. Ama ben öyle düşündüm.

Kazım'ı Zuğaşi Berepe zamanından beri izliyor, günün birinde önemli ve yeni bir müzikal açılım getireceğine güveniyordum. Ama beni bir "Kazım filmi" yapmaya, bunun için iki yıl uğraşmaya, arada evim soyulup filmin yapılmış iki saati aşkın bölümünü kaybetmeme rağmen işe yeniden sarılmaya yönelten şey sadece onun müziği değil. Bu memleketin en çok ihtiyaç duyduğu ama ne yazık ki, kolay kolay yetiştiremediği insan tipinin harika bir örneği olarak gördüm onu...
....
Diyor Yönetmen Ümit Kıvanç Kazım Koyuncu için yaptıgı belgesel filmi anlatırken...
Uzun zamandan bu yana beklenen ve bu bekleme esnasında talihsiz olayların yasandıgı belgesel film nihayet tamamlandı "ŞARKILARLA GEÇTİM ARANIZDAN" yakında piyasada olacak.
Üç DVD ye sıgan bu üç buçuk saatlik "Kazım Koyuncu filmi" nin geliri Kazım ın yasal varisi olan ailesininde onayıyla 'Umut Çocukları' vakfına bagıslanacak.

Nihayet içine şaibe karısmadıgına yürekten inanabilecegimiz ve Kazım' a sahiden yakısan bir çalısmaya imza atılmıs olması,ayrıca bunun bütün sevenlerinin katkısıyla yapılmıs olması ve gelirininde Kazım'ın herzaman çok önemsedigi sokak çocuklarına bagıslanacak olması hepimiz için sevindirici olmuştur...

Ayrıca belgesel film için daha ayrıntılı bilgiye ulasabilmek amacıyla yazıların ve filmden bazı karelerin oldugu www.kazimkoyuncufilmi.com adında bir site hazırlannmıstır.

Çevrimdışı fukukum

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +51/-0
« Yanıtla #15 : Nisan 01, 2008, 12:53:51 ÖÖ »