Gönderen Konu: Anadolu Takımları İle ilgili Son Dakika Haberleri-Paylaşımları  (Okunma sayısı 6052 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CRAZYMAN

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +2/-0
2. Lig bayramı... 
17.04.07 : 09:37:44
Dün Merinos karşısında 3–1’lik galibiyet’in ardından 2. ligi garantileyen Afyonkarahisarspor’un 2. lige çıkışını kutlamak amacıyla dün akşam bugüne kadar mor beyazlı ekip’e desteğini esirgemeyen Avukat İlhan Çınar tarafından kutlama gecesi tertip edildi

KAPTAN VE KOÇAK’IN KIRIK HAVASI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Dün akşam çakmak Marble Otelde düzenlenen kutlama gecesi Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, Afyonkarahisarspor Kulübü Başkanı Dr. Mahmut Koçak, Baro Başkanı Av. Celal Mümtaz Akıncı, Av. İlhan Çınar, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Güzbey, Bazı Sivil Toplum Örgütü temsilcileri, kulüp yöneticileri, futbolcular ve taraftarlar katıldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde futbolcular, Belediye Başkanı Kaptan ve Kulüp Başkanı Koçak, sahneye çıkıp doyasıya oynadılar. Kaptan ve Koçak’ın karşılıklı kırık hava oynaması ise davetliler tarafından beğeniyle izlendi. Gecenin sonunda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, Bugün Afyonkarahisar’ın günüdür, gündüz stat da şimdide burada mor beyazlı ekibimizin 2. lige çıkışını en güzel şekilde hep birlikte kutluyoruz şeklinde konuştu. Başkan Kaptan, “Ben bu ekibin başında olan ve bu takımı amatör ligden iki yıl içerisinde 2. lige çıkartan başta Mahmut Koçak’ı tebrik ediyorum” dedi.

SÜPER LİG TEMENNİM
Afyonkarahisar’ın her zaman en yükseğe tırmanmak zorunda olduğunu vurgulayan Başkan Kaptan, “Egenin parlayan yıldızı Afyonkarahisar, parlayan Afyonkarahisarspor olacak. Takımımızın süper ligde olması benim temennim, hep birlikte kenetlenirsek neden olmasın? Ben buna inanıyorum. Afyonkarahisar’ın bir üst lige daha çıkmasını şimdiden hedefleyelim” dedi. Başkan Kaptan’ın konuşmasının ardından bir konuşmada Kulüp Başkanı Dr. Mahmut Koçak yaptı. Kazanılan başarıda en büyük emeğin futbolcular olduğunu belirten Koçak, “Biz bir aileyiz, diye çıktığımız bu yolda şimdiki atmosfer gösteriyor ki biz gerçekten kenetlenmiş bir aileyiz. Bugün bizim düğünümüz, 10 yıl sonra tekrar başarıyı kutluyoruz.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ KULÜBÜ OLACAĞIZ
Mor Beyazlı takım’a bugüne kadar en büyük destekleri veren Belediye Başkanı Abdullah Kaptan’a, AGC Başkanı Mehmet Emin Güzbey’e ve geceyi tertip eden Av. İlhan Çınar’a teşekkür eden Koçak, “Takımımızın bunaldığı anda bir oksijen gibi yetişen Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Sporu seven bir başkan ve spor seven, aynı zamanda futbol oynamış bir vekilin olması bizi motive etmiştir. Para toplama konusunda çok sıkıntı çektik. Bu sıkıntılarda bize yetişen ve her haftasını bize ayıran Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın Mehmet Emin Güzbey’e çok teşekkür ediyorum, bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemediler. Bugün Belediye Başkanımızla gezerken çok güzel projeler yaptık. Afyonkarahisarspor Türkiye’nin en iyi kulübü yapacağız. Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Bugün zaferimizi nerede kutlayalım diye düşünürken çok önceden bu geceyi organize eden sayın İlhan Çınar’da çok teşekkür ediyorum” dedi. (Odak)
« Son Düzenleme: Nisan 04, 2008, 04:31:26 ÖS Gönderen: CeMTs-1967 »
BURASI LAZLARIN ALEMİDİR MEKAN TRABZON PLAKA 61 DİR EVİMİZ VAKFIKEBİR....

Çevrimdışı CRAZYMAN

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +2/-0
Ynt: Anadolu Takımları İle ilgili Son Dakika Haberleri-Paylaşımları
« Yanıtla #1 : Nisan 19, 2007, 08:51:52 ÖS »
Coşku, sokaklara taştı!.. 
15.04.07 : 20:32:56
Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta mücadele eden Afyonkarahisarspor, kendi sahasında Bursa Merinosspor'u 3-1 mağlup ederek, ligin bitimine 2 hafta kala 2. Lig'e çıkmayı garantiledi.

Afyonkarahisar Atatürk Stadı'nda oynanan ve 10 bin kişinin izlediği karşılaşmanın bitiş düdüğünün ardından Afyonkarahisarsporlu futbolcular, sevinçlerini taraftarlar ve yönetimle paylaştı.

Afyonkarahisarspor Kulübü Başkanı ve Anavatan Partisi Milletvekili Mahmut Koçak, Belediye Başkanı Abdullah Kaptan ve futbolcular, sahanın etrafında tur atarak, 2. Lig sevincini yaşadı. Çok mutlu olduğunu belirten Koçak, "Çok zor ve çileli mücadelenin içinden geliyoruz. Taraftarımıza ve Afyonkarahisar'a 2. Lig hayırlı olsun. 10 yıllık özlem bitti. Böylesine güzel ve tarihi bir şehir, 2. Lig'de 10 yıldır temsil edilemiyordu. Bu başarıyı herkese hediye ediyoruz" dedi.

Gözyaşlarına hakim olamayan Mahmut Koçak, "Ağlamak çok zor bir şey. Bunu anlatamam. Sıkıntıyı çeken bilir. Duyguluyum ama mutluyum. Afyonkarahisar için her şey güzel olacak" diye konuştu.

Belediye Başkanı Abdullah Kaptan ise başarının herkese hayırlı olmasını dileyerek, "10 yıldır hasret olduğumuz 2. Lig'e el birliğiyle çıktık. İnşallah 2. Lig'de de çok fazla kalmadan, yukarıya 1. Lig'e çıkmayı istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Bu arada, maçın ardından stadyumdan çıkan binlerce Afyonkarahisarspor taraftarı, caddeleri trafiğe kapatarak sevinç gösterisi yaptı. Ellerinde meşaleler ve mor-beyaz bayraklar bulunan taraftarlar, takımları lehine tezahürat yaparak 2. Lig'e çıkmanın sevincini yaşadı.
BURASI LAZLARIN ALEMİDİR MEKAN TRABZON PLAKA 61 DİR EVİMİZ VAKFIKEBİR....

Çevrimdışı halitcan

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +2/-2
« Yanıtla #2 : Mayıs 08, 2007, 06:24:07 ÖS »
aliağa belediye spor da çıkıcak inşallah playofflarda bi maçı kaldı

Çevrimdışı makusla

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +3/-2
  • gecelerin hesabını kimlere sorarım?
« Yanıtla #3 : Mayıs 08, 2007, 06:29:25 ÖS »
halitcan aliağa belediye spor trabzon değirmendere ile oynuo hatırlatiyim.