Gönderen Konu: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında  (Okunma sayısı 48982 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında
« Yanıtla #65 : Mart 16, 2008, 01:36:49 ÖÖ »
ilgili bölümler eklendi): sizde oraya Mod olarak verildiniz.teşekkurler şimdiden
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı reis@

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
  • Öyle bir iş yapki Tarih yazsin cihan Konuşsun..
« Yanıtla #66 : Mart 18, 2008, 03:25:52 ÖS »
Merhaba
sayin yetkılı arkadaşim
bizler araklıyı ve  örf ve adetlerimizi dünyaya tanitmak icin 
2005 ylinda benım önculugumde bır site kurduk sitemizin kuruluş amaci araklı insanımizi  sevgi ve dostluk
adina bir ara getirmek insanımızın sıkıntılarını gıdermek ilcemizde yardima muhtac insanlara yardimci olmak
Adina yola cıktık ve başarili oldugumuza inanıyorum
4 kez büyük capta yardim kanpanyalari yaptık ulusal basında yerel basında  araklı insanin neler yapabılecegını bütün dünyaya gösterdik
 Bunlari size neden antattigimda size soylıyyeyim
03  17 2008 günü   edirne kapıdaki şehitlıge giderek oradaki  ilcemizden şehit olan arkadaşlarimiz ve de ordakı yatan şehitlerimiz dua ettik
ve sizlerin sitesındede yayınlamak istedık
duyuru yapalım dedik 
sitenizde  gorevli arkadaş isyankar sitenizin ismi reklama giriyor dıye ismini sıldıgını gördum
benim sormak istedigim bu kural bızım siteyemi mahsus yok herkese mi
şimdiden tşk ederim Emin kır
EYÜP İSTANBUL TELEFON 05326575066
NOT www. araklim.net ailesinin  Ticari faliyeti yoktur
« Son Düzenleme: Mart 18, 2008, 03:29:07 ÖS Gönderen: reis@ »
Öyle bir iş yapki Tarih yazsin cihan Konuşsun..

• Administratör
  • *
« Yanıtla #67 : Mart 18, 2008, 05:00:15 ÖS »
Forumumuza hoşgeldiniz..

Trabzonforum ailesi olarak öncelikli amacımız Trabzon ve Trabzonspor u tanıtmak ve ayrıntılarıyla incelemektir.
Trabzonforum kuruluşundan bugüne yerel ilçe sitelerine destek istendiğinde bu görevini yerine getirmiştir.

Kurmuş oldugunuz site ve sitenin amacı çok güzel, diliyorum Araklı ilçemizi en güzel şekilde tanıtabilir ve amaçladığınız hedeflere ulaşabilirsiniz.

Forum kurallarımızda Reklam amaçlı site tanıtımları yapmak normal şartlarda süresiz uzaklaştırmayı gerektiriyor.Ancak biz genel olarak yerel sitelerimizin yaptığı tanıtımları bunların dışında tutuyorduk.(Ki en güzel tanıtım izinli yapılan tanıtımdır ve izinli olan tüm tanıtımlarada şuana dek izin vermişizdir.)İlgili yönetici arkadaşımız yöneticilik gereği link içeriği barındıran yazıyı editlemiş bahsettiğinize göre.Bunuyönetici arkadaşlarımızın duyarlılığı olarak görmenizi isterim.

İlgili sitenizin tanıtımını "Araklı" bölümüne geniş biçimde yapabilirsiniz.Sitenizin geliştirilmesinde başarılar dilerim.Trabzonun tanıtımına yaptığınız katkılar için teşekkurler

Çevrimdışı yesimgenc

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +5/-1
« Yanıtla #68 : Mart 18, 2008, 09:57:06 ÖS »
bu yavaşlamanın sebebi nedir bilginiz varmı arkadaşlar
trabzon

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #69 : Mart 18, 2008, 11:06:51 ÖS »
arkadaşlar telekomda genel bir yavaşlama olduğunu düşünüyorum. sitelerdeki yavaşlamaya yönetici olan arkadaşların yapabilecekleri pek fazla bşirşey yok açıkçası. server değişikliği genellikle seçilen çözümdür ama oda garanti değil. Trabzonforum'daki yavaşlama telekomun bağlantılarından kaynaklanıyor diye düşünüyorum, birkaç sitede bu problemle karşılaştım.
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #70 : Mart 18, 2008, 11:18:25 ÖS »
arkadaşlar imkanlar ölçüsünde herşey yapılıyor emin olun. server hangisi bileniniz varmı?
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

• Administratör
  • *
« Yanıtla #71 : Mart 19, 2008, 01:01:42 ÖÖ »
Sitede bugun evet bir yavaşlama sözkonusu idi.Mysql hatası alınıyordu sıkça, bu bağlı bulunduğumuz datacenterdeki tüm sitelerde mevcuttu.Ayrıca sitemize ilk kez arama motoru botlarının yığınla ulaştığını farkettim o saatlerde.(140dan fazla Yahoo botu sitede idi.ki bunlarda normal kullanıcı ile aynı veriyi alıp veritabanımıza aynı sorguları gönderdiğinden mysql u zorlayan nedenlerden biri idi)

Şuanda bir sorun gözükmüyor.Sorunun devamlı olması durumunda gereken önlemi alırız.Daha önceki sunucumuzda bu sorun mevcut değildi evet ancak o makinaya aylık olarak 400dolar ödeme zorunluluğumuz vardı:)

Sorunun devamı halinde çözüm bulacağız

• Administratör
  • *
« Yanıtla #72 : Mart 22, 2008, 04:05:43 ÖÖ »
ilgili resimde bahsettiğiniz tema Vbulletin temasıdır. Forumumuz SMF dir.Ayrıca şuan varolan temamızda özel olarak çalışılarak oluşturulmuştur.

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
« Yanıtla #73 : Mart 25, 2008, 05:35:58 ÖS »
selamunaleykum...!!

Benim isteğim mod olduğum dinimiz bölümünde olacak.. :-* Sevgili admin ben dinimiz bölümüne 2 ayrı başlık daha açılmasını rica ediyorum..Birincisi kutsal  Kitap'ımız kurân-ı Kerim adı altında diğeride..Asr-ı Saadet ve sahabeler adı altında..!! Bu isteğimi yerine getirirseniz görevimi en iyi şekilde yerine getireceğimden emin olabilirsiniz..Selam ve dua ile.. :-*
« Son Düzenleme: Mart 25, 2008, 05:44:41 ÖS Gönderen: *Laz kızı* »
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

• Administratör
  • *
« Yanıtla #74 : Mart 31, 2008, 12:56:18 ÖS »
selamunaleykum...!!

Benim isteğim mod olduğum dinimiz bölümünde olacak.. :-* Sevgili admin ben dinimiz bölümüne 2 ayrı başlık daha açılmasını rica ediyorum..Birincisi kutsal  Kitap'ımız kurân-ı Kerim adı altında diğeride..Asr-ı Saadet ve sahabeler adı altında..!! Bu isteğimi yerine getirirseniz görevimi en iyi şekilde yerine getireceğimden emin olabilirsiniz..Selam ve dua ile.. :-*

ilgili bölümler açıldı.teşekurler

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
« Yanıtla #75 : Mart 31, 2008, 03:34:11 ÖS »
selamunaleykum...!!

ilgili bölümler açıldı.teşekurler

Ben teşekkür ederimm Selametle..!! :-*
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı ffuygun

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +2/-0
« Yanıtla #76 : Mart 31, 2008, 10:21:46 ÖS »
vallahi kusura kalmayın yazacak bi burayı bulabldim ne öneri ne şikayet nede başka birşey merak ediyorum o kadar çok mesaj yazan arkadaşlar varki burda hiç durmazmısınız yaa nasıl mesaj yazıyorsunuz bir mesaj yazıyorum anasayfaya dönene kadar yazdığım konu en alta iniyor şaştım kaldım dogrusu çok güzel birşey aslında konular devamlı güncel tutuluyor forum-forum olarak kullanılıyor bu kadar sitelerin içinde ilk kez Trabzonsforum da böyle bir forum görüyorum vallahi ne diyeyim tebrikler :oley:

Çevrimdışı fukukum

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +51/-0
« Yanıtla #77 : Mayıs 07, 2008, 09:05:35 ÖS »
Merhabalar....

Öncelikle en başta belirtmek isterim ki bi Trabzon lu olarak elimden gelen desteği maddi-manevi siteye vermeye hazırım,ama rahatsız olduğum konuları da belirtmeden geçemiycem çünkü en güzelini en iyisini hak ettiğini düşünüyorum TRABZON FORUM un.

Malesef ki arkadaşlar üzülerek yazıyorum ama sitede inanılmaz bi geyik var ne zaman siteye konulara baksam altdakine soru sor,üstekine şarkı armağan et,üsteki ne düşünüyo vs. gibi hiç bi getirisi olmayan sadece msj sayısı yükseltmek için yazılan konular aktif oysa ben yöreselliğin ağırlıkta olmasını öneririm arkadaşlar,gerçekten bi karadeniz sitesine yakışan konular olmasını öneririm.

Yetkili arkadaşlara sesleniyorum bu tür konuların silinmesini ve yöreselliğe daha çok önem verilmesini talep ediyorum.

haddimi aşmışsam herkesden özür dilerim ben sadece gördüğümü söylemeden geçemedim

SAYGILARIMLA..........