Gönderen Konu: İnanılmaz Bir Olay Ama Gerçek!  (Okunma sayısı 1946 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _Dikkat_Laz_

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +7/-0
İnanılmaz Bir Olay Ama Gerçek!
« : Ocak 12, 2011, 11:27:05 ÖS »
Nerede Paylaşacağımı Bilemedim Burada Paylaştım:

Ünlü Fransız futbolcu Thierry Henry neden Müslüman olduğunu anlattı:

İşte El Cezire spor kanalına röportaj veren Henry'nin açıklamaları: "İslamla tanışmamda takım arkadaşlarım Anelka, Abidal ve Ribery'nin etkisi oldu. Onlarla konuştukça kendimi islama yakın hissettim ve kalbimle islama inandım. İslamiyet benim için her şeyden önce gelmeye başladı".

Sonra çevresinde müslüman olmak isteyenlere çağrıda bulundu; "diğer dinlere mensup olan insanlara sesleniyorum. İslamı merak ediyorlarsa etraflarına baksınlar, dünyayı gözlemlesinler o zaman islamı anlayacaklardır."

"HER ŞEYİ KURAN'DA BULDUM"
Yıldız futbolcu dünyaya dair merak ettiği her şeyin Kuran-ı Kerim'de bulunduğunu söyledi; "Dünya ile ilgili her şey islamda bir açıklık kazanır. İnsan bir şeyi merak ettiğinde onun Allah tarafından yaratıldığını bilir. Onunla ilgili açıklamalar da zaten Kuranı Kerim'de yapılmıştır"

Herkez İmana Gelecek :111: :111: :111:
-вιzє нєя уєя тяαвzση-

вüтüη αşкℓαя кαяşıℓıкℓı вιzιмкιѕι тєк тαяαƒℓı αℓℓαн αℓѕα∂α вυ ¢αηıмı вιтмєує¢єк тяαвzση αşкı...

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
Ynt: İnanılmaz Bir Olay Ama Gerçek!
« Yanıtla #1 : Ocak 12, 2011, 11:32:57 ÖS »
yıldız futbolcu Henr'yi 2006 idi sanırım dünya kupasında zidanın marco matarazziye kafa attığı olaylı çokda keyifli maçta tanıdım.
Aslında hayran oldum şık futbolu, çevik hareketleri vs çok sempatik bir insan fatih tekkeden sonra en çok beğendiğim futbolcu..
İslamı kabullenişi duymuştum bende birkaç gün önce ama yeni değil sanırım 2yıl kadar oluyor diye okudum..

Rabbim herkese kalp hidayeti nasip eylesin..
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2011, 11:37:02 ÖS Gönderen: verdena »

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı _Dikkat_Laz_

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +7/-0
« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2011, 11:34:50 ÖS »
İnşallah Kardeş ...
-вιzє нєя уєя тяαвzση-

вüтüη αşкℓαя кαяşıℓıкℓı вιzιмкιѕι тєк тαяαƒℓı αℓℓαн αℓѕα∂α вυ ¢αηıмı вιтмєує¢єк тяαвzση αşкı...

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2011, 11:36:41 ÖS »
İslamiyetle şereflendi ne mutlu ona Rabbim bu yoldan ayırmasın..ve örnek olacak...

teşekkürler...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH