Gönderen Konu: K.T.Ü. yeni kazanan arkadaşlar burada tanışalım.............  (Okunma sayısı 32238 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kanaryammm

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: K.T.Ü. yeni kazanan arkadaşlar burada tanışalım.............
« Yanıtla #52 : Ağustos 14, 2009, 10:37:35 ÖS »
slm herkese aranızda katü-orman endüstri müh. i.ö. kazanan var mı..bu arada bende balıkesirdeyim...:)

Çevrimdışı mrozkan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #53 : Ağustos 14, 2009, 10:42:40 ÖS »
SLM ARKADAŞLAR BENDE ANKARADAN GELİORUM KTÜ-(İŞLETME İÖ) işletme okuyan arkadaşlarımızı daha doğrusu abilerimizi bizi bilgilendirmesini beklioruz =)

Çevrimdışı manahos61

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #54 : Ağustos 15, 2009, 04:38:07 ÖÖ »
selam arkdaşlar bende katü yü kazandım bursada yaşayorum ama trabzonluyum asllen memleketime geri dönmek süper olucak. katü inşaat iö yü kazandım aynı bölümde olan arkdaşlarımız varsa tanışmak isterm

Çevrimdışı çisem

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #55 : Ağustos 17, 2009, 03:58:34 ÖÖ »
slm ben çisem ktü tıp:D evet üni hakkında biraz bilgi alabilrsek çok güzel olur aslında:d

Çevrimdışı çisem

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #56 : Ağustos 17, 2009, 04:08:58 ÖÖ »
saol:)

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #57 : Ağustos 17, 2009, 04:12:48 ÖÖ »
Yeni kazanan arkadaşların hepsini tebrik ederim, hayırlı olsun.

slm ben çisem ktü tıp:D evet üni hakkında biraz bilgi alabilrsek çok güzel olur aslında:d

Neresinden başlasam bilmem ki ): KTÜ Tıp Fakültesi. Okunmaya değer, insanı yoracak zorlu bir maraton.. KTÜ Tıp oldukça iyi eğitim vermektedir. Detaylarını daha ayrıntılı anlatabileceğim gibi siz bu ortama girdiğinizde çok daha iyi anlayabileceksiniz bölümü. Mekan olarakta bana göre kampüsün dışında sayılsa da en güzel yerlerden birisine inşaa edilmiştir. Heryere tepeden (yüksekten) bakabiliyorsunuz :P Altta kampüsün tüm güzelliklerini görmenin yanında, deniz manzarasıda harikadır. Sanıyorum burada okuyacağınız 6 (hazırlıkla beraber 7) yılınız hoş anılarla geçecektir. Başarılar dilerim.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı çisem

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #58 : Ağustos 17, 2009, 04:19:09 ÖÖ »
hmm hazrlık atlarım die düşünüodum aslında :D siz de mi tıp okuosunz yoksa?? ona göre daha ayrıntılı sorularım var:D

Çevrimdışı çisem

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #59 : Ağustos 17, 2009, 04:21:52 ÖÖ »
hmm hazrlık atlarım die düşünüodum aslında  siz de mi tıp okuosunz yoksa?? ona göre daha ayrıntılı sorularım var:D

• Administratör
  • *
« Yanıtla #60 : Ağustos 17, 2009, 04:29:44 ÖÖ »
Buyrun sorabilirsiniz. Bildiğimiz ve parmaklarımızın yazabildiği ölçüde yardımcı olabiliriz klavye üzerinden):

Çevrimdışı çisem

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #61 : Ağustos 17, 2009, 04:37:50 ÖÖ »
hazılık sınavı kolay mı? devlet yurtları hakkında bi bilginiz var mı? mezun musunuz okuo musunuz?  trabzon nasıl bi yer?( gezmek için) ,,rahat bi yer mi halkın öörenciye bakış açısı nedir:D

• Administratör
  • *
« Yanıtla #62 : Ağustos 17, 2009, 04:48:44 ÖÖ »
Hazırlık benim girdiğim dönemde yoktu o nedenle sınavının zorluğu hakkında çok fazla bilgim bulunmamakta. Ancak  o sınavı çok sayıda geçen öğrenci tanıyorum. Biraz ingilizce ile geçilebileceği kanaatindeyim.

Devlet yurtları hemen kampüs içerisinde ve Tıp fakültesine yaklaşık 5-8dk mesafede. İşleyiş mekanizmaları hakkında bilgim bulunmuyor çünkü o yurtlarda hiç kalmadım.):

Hala okuyorum.

Trabzon çok güzel bir yer. Trabzonlu olmamın bu düşüncemde etkisi olabilir ancak birçok şehir gezdim. Bunlar içerisinde şuan tekrar bir üniversite sınavına girsem yine Trabzon'u yazarım. Gezmek için birçok mekanı var. Şehir merkezinde birkaç tane gezmek için caddesi olduğundan günün her saati çok kalabalık gözükür o caddeler. Gezme amaçlı Trabzonun turistik ve tarihi yerlerini öneririm ki bunlarda oldukça fazladır. Ancak yinede bir Tıp öğrencisinin gezmeye ayıracağı çok vaktinin olmayacağını düşünüyorum.

Halkın öğrenciye bakış açısına gelince. Bu konuda hiçbir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ancak dışardan gelen öğrenciler buranın daha pahalı olduğundan yakınırlar. Bu kadar):

Çevrimdışı çisem

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #63 : Ağustos 17, 2009, 04:58:48 ÖÖ »
hmm tşkkr ederim:) devlt yurdunda kalmyı düşünüorum ilk sene, ama özelde de kalabilirim..
ilk defa gelicem trabzona o yuzden herşei sormak istedim:D
bi de kültür farkı var trakya insanıyım ben o yuzden telaş yaptım sanırım biraz.D

• Administratör
  • *
« Yanıtla #64 : Ağustos 17, 2009, 05:27:13 ÖÖ »
Rica ettim. Devlet yurdu idealdir. Birçok öğrenci arkadaşımız orada kalıyor zaten aynı fakültede okuyan. Kültür farkı elbette olacaktır ancak sonuç olarak muhattap olacağınız kişiler eğitim içerisinde bulunan kişiler olacağından bu fark sizi dolaylı olarak çok az etkileyebilir. Paniğe gerek yok, yaşanacak ve bitecek inşallah hayırlısı ile o yıllar.