Gönderen Konu: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında  (Okunma sayısı 48977 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
Ynt: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında
« Yanıtla #130 : Ağustos 13, 2013, 08:13:20 ÖÖ »
BU  BAŞLIK  ÇOK  GÜZEL  !!..

ÖNERİ - İSTEK  VE  ŞİKAYETLERİMİZ  !!..
:!:

Trabzon  adı  altında  açılan  ve  bir  zamanlar  çok  iyi  çalışan  bir  forum  olan  bu  isme  acaba  ne  oldu  da  son  zamanlarda  hiç  ama  hiç  yazan  yok ?. Yoksa  yazmayı  sevmemeye  mi  başladık !!. Başka  ilgi  alanları  mı  çıktı  da  buraları  unuttuk  ??..

ÖNERİ  :  Forum  üyesi  olarak  nacizane  isteğim  bu  forum  çalışsın. Yine  yazalım  ve  de  yazılanları  zamanımız  varsa  okuyalım.

İSTEK   :  Yine  aynı  konu  olacaktır. Forum  da  yazan  olursa, okuyan  olursa  forum  çalışır..

ŞİKAYET  :  Kimi  kime  şikayet  edeceğiz  ??.. Forum  üyelerinden  birbirinden  farklı  olan  yok. Yazan  da  okuyan  da  yok. Bunlar  biz  olduğumuza  göre  şikayet  makamı  da  yok.

Bilmem  anlatabiliyor  muyum. Bu  yazıyı  okuyanlara  selamlar. İyi  günler  diliyorum. Sonuç  olarak  mümkünse  yazalım  ve  okuyalım  diyorum.
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
« Yanıtla #131 : Ağustos 13, 2013, 08:17:00 ÖÖ »
Forumumuz çok yeni oldugundan eksiklerimiz tabiiki vardır..Forum hakkında her türlü öneri istek ve şikayetlerinizi buradan bizlerle paylaşarak daha güzel bir ortam oluşturabiliriz..

Unutmayın sizin önerilerinizle çok daha iyilerini yapabiliriz.

:traftr: SESSİZ  GEMİ  !!!!.. SES  VER  NE  OLURSUN  !!!! :!:
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #132 : Kasım 28, 2013, 10:39:28 ÖS »
BU  BAŞLIK  ÇOK  GÜZEL  !!..

ÖNERİ - İSTEK  VE  ŞİKAYETLERİMİZ  !!..
:!:

Trabzon  adı  altında  açılan  ve  bir  zamanlar  çok  iyi  çalışan  bir  forum  olan  bu  isme  acaba  ne  oldu  da  son  zamanlarda  hiç  ama  hiç  yazan  yok ?. Yoksa  yazmayı  sevmemeye  mi  başladık !!. Başka  ilgi  alanları  mı  çıktı  da  buraları  unuttuk  ??..

ÖNERİ  :  Forum  üyesi  olarak  nacizane  isteğim  bu  forum  çalışsın. Yine  yazalım  ve  de  yazılanları  zamanımız  varsa  okuyalım.

İSTEK   :  Yine  aynı  konu  olacaktır. Forum  da  yazan  olursa, okuyan  olursa  forum  çalışır..

ŞİKAYET  :  Kimi  kime  şikayet  edeceğiz  ??.. Forum  üyelerinden  birbirinden  farklı  olan  yok. Yazan  da  okuyan  da  yok. Bunlar  biz  olduğumuza  göre  şikayet  makamı  da  yok.

Bilmem  anlatabiliyor  muyum. Bu  yazıyı  okuyanlara  selamlar. İyi  günler  diliyorum. Sonuç  olarak  mümkünse  yazalım  ve  okuyalım  diyorum.

:alkis: :alkis: bazen zor kurulan şeyler kolayca kaybediliyor.
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
« Yanıtla #133 : Aralık 02, 2013, 03:03:15 ÖS »
Benim de şikayetim yok   :a83:
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı varsayalım

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #134 : Aralık 02, 2013, 03:10:02 ÖS »
İllaki bu üçlü kombinasyondan biri olacaktır ama şimdilik değil