Gönderen Konu: Fatih'in torunları Trabzon'da  (Okunma sayısı 2313 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Fatih'in torunları Trabzon'da
« : Ağustos 09, 2011, 03:43:58 ÖS »
Trabzon'da kayık denize böyle indirildi

Trabzon'un Söğütlü beldesinde bir grup genç tamir ettikleri kayığı elbirliği ile deniz kıyısına bölünmüş yoldan indirdi.

Trabzon'un Söğütlü beldesinde bir grup gencin elbirliği yaparak balıkçı kayığını yoldan denize indirme görüntülerini yolun karşı tarafında bulanan arkadaşları cep telefonu ile görüntüledi.

Görüntüleri izleyenler, Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethi sırasında gemileri karadan yürütmesini hatırlıyor. Kayığın asfalt yoldan kaydırarak denize indirme uğraşını yoldan geçen vatandaşlar ve araç sürücüleri ise merakla izledi.

https://www.nethaber.com/video/10604/fatihin-torunlari-kayigi-boyle-indirdi.html
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Fatih'in torunları Trabzon'da
« Yanıtla #1 : Ağustos 10, 2011, 12:33:15 ÖÖ »
haberlerde gördüm şok oldum, çok iyiydi, tşkler...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #2 : Ağustos 10, 2011, 03:26:25 ÖS »
bende izlemiştim...

sağolasın @sen@...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
« Yanıtla #3 : Ağustos 11, 2011, 10:40:16 ÖS »
Rica ederim. İzleyince bayıldım ben :)
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.