Gönderen Konu: EYOF Patrick Hickey Trabzon' dan Ayrıldı  (Okunma sayısı 929 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
EYOF Patrick Hickey Trabzon' dan Ayrıldı
« : Temmuz 28, 2011, 02:35:22 ÖS »
Avrupa Olimpiyat Komiteleri Birliği (EOC) Başkanı Patrick Hickey, Trabzon' dan ayrıldı.

Ülkesi İrlanda' ya giden Hickey' i , EYOF Trabzon 2011 Genel Koordinatörü Nihat Doker uğurladı.

Yolculuğu öncesinde açıklamalarda bulunan Patrick Hickey, Trabzon'dan ayrıldığı için üzgün olduğunu söyledi.

EYOF Trabzon 2011' in düzenlemesinde emeği geçen herkesin çok başarılı olduğunu belirten Hickey, "Böyle başarılı bir organizasyonda sonuna kadar kalmayı çok isterdim. Trabzon' a bir daha gelmek isterim. Genellikle olimpiyat düzeyinde organizasyon düzenlemiş olan şehirlere oyunlar bittikten sonra tekrar giderim" dedi.

Oyunların açılış töreninden oldukça etkilendiğini kaydeden Hickey, "Törende yapılan dans gösterisinde profesyonel ekibin yanı sıra, Trabzonlu gençlerin de görev alması,  beni mutlu etti.  Bu gençlerin organizasyonun içine katabilmek, olimpiyatların anlamı adına çok önemliydi. Açılış töreninin bundan önceki oyunlarla karşılaştırıldığında olimpiyat seviyesinde bir tören olduğunu söyleyebilirim.  Burada kaldığım sürede ciddi bir problem görmedim.  Salonlardaki kalabalık beni çok etkiledi" diye konuştu.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: EYOF Patrick Hickey Trabzon' dan Ayrıldı
« Yanıtla #1 : Temmuz 28, 2011, 02:37:42 ÖS »

Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: EYOF Patrick Hickey Trabzon' dan Ayrıldı
« Yanıtla #2 : Temmuz 28, 2011, 11:55:09 ÖS »
"Yolculuğu öncesinde açıklamalarda bulunan Patrick Hickey, Trabzon'dan ayrıldığı için üzgün olduğunu söyledi."

Ben de olsam üzülürdüm :)  Adam haklı :) İrlanda'da nasıl bulsun öyle yeri :D
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.