Gönderen Konu: EYOF 2013 Utrecht' in Gözlemcileri Trabzon' da  (Okunma sayısı 1651 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
EYOF 2013 Utrecht' in Gözlemcileri Trabzon' da
« : Temmuz 28, 2011, 01:50:08 ÖS »
EYOF 2013 Utrecht' in gözlemcileri Trabzon' da

Trabzon'da bir önceki organizasyondan çok ama çok ilerde. 12.  Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları'na ev sahipliği yapacak Hollanda' nın Utrecht  kentinin gözlemcileri, Trabzon' da incelemelerde bulunup, bilgi alıyorlar.

EYOF Trabzon 2011 ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak için kente gelen Hollandalı yetkililerin, organizasyondan oldukça etkilendiği gözlendi.

Medya Merkezi' ni ziyareti sırasında Trabzon' daki oyunlarla ilgili açıklamalarda bulunan   EYOF 2013 Utrecht Tesis Sorumlusu Rene Leppink,  organizasyonun işleyişinden çok etkilendiklerini söyledi.

2009' da Tampere' da yapılan 10' uncu EYOF ile Trabzon' daki arasında çok büyük bir fark olduğunu ifade eden Leppink; "Tampere'de bulundum. Şimdi Trabzon' u izliyorum. Trabzon' daki organizasyon, ilgi ve heyecan Tampere'nin çok ama çok ilerisinde. Tampere'de olimpik bir ruh yoktu denilebilir. Burada ise olumlu her şey var. Trabzon' daki çalışmaların her aşamasından yararlanmak istiyoruz. Bunun için spor müsabakalarını  izliyor, tesisleri geziyor, yetkililerden bilgi alıyoruz" dedi.

EYOF 2011 Trabzon Medya Direktörü Murat Taşkın' da, Hollanda heyetinin değerlendirmelerinin objektif ve tespitlerinin doğru olduğunu vurgulayarak, "Trabzon' da sporun amacına uygun her şey var ve yapılıyor. Tampere' de böyle değildi. Hollanda' nın daha iyisi yapmasını isteriz. Çünkü, gençler her şeyin en iyisine layıktır" dedi.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: EYOF 2013 Utrecht' in Gözlemcileri Trabzon' da
« Yanıtla #1 : Temmuz 28, 2011, 01:51:01 ÖS »

Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: EYOF 2013 Utrecht' in Gözlemcileri Trabzon' da
« Yanıtla #2 : Temmuz 28, 2011, 11:58:30 ÖS »
"Çünkü, gençler her şeyin en iyisine layıktır"

Tebrikler
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.