Gönderen Konu: Kanser Tümörünü Yok Ediyor ! ( Bayburt'lu Lokman Hekim Münir Bozkurt)  (Okunma sayısı 7262 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0

:bayrak: KANSER TÜMÖRÜNÜ YOK EDİYOR !    :!:

Bayburt'lu Lokman Hekim Münir Bozkurt'tan iddialı sözler Lokman Hekim geleneğinin günümüz temsilcilerinden Münir Bozkurt, alternatif tıp alanında yaptığı 24 yıllık çalışmanın sonunda, kanser tümörünü yok eden bir formül bulduğunu iddia ediyor Hastalarından son derece olumlu sonuçlar aldığını söyleyen Bozkurt, “Ballı bitkisel karışım ile kanser tümörü ya küçülüyor, ya da yok oluyor” diyor
HABERVAKTİMCOM
“Alternatif Tıp” alanında 24 yıldır çalışmalar yapan Bayburtlu Lokman Hekim Münir Bozkurt, “kansere doğal çözüm” bulduğunu iddia ediyor

Mürşidi Bayburtlu Hacı Şaban Efendi Hazretleri'nin işaretini emir telakki ettiğini belirten Bozkurt, 1986 yılında akciğer hastalıklarına başta Astım / Bronşit olmak üzere iyi gelen bal ve karışımın üzerinde çalışmalara başladığını söylüyor Yıllar içerisinde “kalıtımsal / kronik” hastalıklara faydalı olup, hastaların iyileşmesine katkı sağlayan yüzde yüz doğal karışımları formüle eden çalışmalar yaptığını kaydediyor

Bozkurt; astım, alerjik astım, bronşit, faranjit, zatürree gibi modern tıbbi imkanlarla kesin tedavisi zor olan hastalıkların iyileşmesine katkı sunan bala, “balın içine hiçbir şey katmaksızın, balda bulunan maddelerden bazılarını zenginleştirerek” elde ettiği formülün Almanlar tarafından incelendiğini, araştırıldığını ve kendilerine iyi bir para karşılığı verilmesini talep ettiklerini belirtiyor

“BU BULUŞLAR ÜLKEME AİT OLMALI”
Daha sonra üzerinde çalışmalar yaptığı amansız hastalık kanser için hazırladığı karışımın da Avusturyalılar tarafından “kapsüle dönüştürülmek için toz olarak” talep edildiğini kaydeden Bozkurt, “Her iki talebi de reddettim Çünkü bu buluşlar ülkeme ait olmalıydı” diyor

Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan çok önemli bir kurum tarafından Ankara'ya çağırıldığını söyleyen Münir Bozkurt; başkanlığın kanser için formüle ettiği karışımı inceleyeceğini; fiziki ve hukuki altyapı çalışmalarını hazırlayıp bitirmesi gerektiğinin bildirildiğini ifade ediyor

Tesis kurma aşamasında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın tanıdığı 275 bin Türk Lirası hibeyi, “kul hakkı” sayarak reddettiğini belirten Bozkurt, mütevazı bir üretim tesisi kurduğuna dikkat çekiyor

HER DERDE DEVA
‘Lokman hekim geleneği'nin günümüz temsilcilerinden Bayburtlu Münir Bozkurt'un, karaciğer büyümesi, karaciğer yağlanması, Hepatit B, C ve siroz hastalarının kullandığı gıda takviyeleri de bulunmakta Bozkurt; mide ülseri, gastrit, reflü ve basur için hazırladığı gıda takviyelerinin üretim iznini de almış durumda

Üretimi Bayburt'ta olan, dağıtımı ise Trabzon'da yapılan Münir Bozkurt'un her derde deva olan doğal karışımlarının, wwwmunirsultanmacunucom ve wwwsultanmacunucom adlı internet siteleri de bulunuyor

Sorusu olanlar; 0532 688 80 92 ve 0506 755 51 72 nolu telefonlardan Münir Bozkurt'a ulaşabilirler

BAKANLIK İZNİ VAR
Münir Bozkurt, şimdi daha rahat üretim yapıyor Çünkü, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'ndan hem çalışma izni, hem de gıda üretim izin belgesi var

‘TÜMÖR YOK OLUYOR'
Bozkurt, hastalarından gelen olumlu haberlerle ilgili şunları söylüyor: “Kanser hastalarının ‘gıda takviyesi' olarak kullandıkları ballı bitkisel formülasyon, kullananların tamamına yakınında bağışıklık sistemini güçlendirip direnç artırmakta Bazı hastalar tümörün durduğunu söylemekte, bazı hastalar tümörün küçüldüğünü, bazıları ise tümörün tamamen yok olduğunu söylemekteler Tüm bu etkiler 27 gün kullanılan bir ‘KÜR' sonucunda, yani çok kısa bir sürede gerçekleşmektedir”
“Formülasyon”larına Bakanlıklardan gerekli tüm izinleri alan Bozkurt, karışımlarına “gıda takviyesi” olarak izin alarak seri üretime Bayburt'ta başladı 25 yıl sonra tamamladığı çalışmalarının tüm belgelerini Ankara'daki kuruma teslim eden Lokman Hekim Münir Bozkurt, kanserle ilgili karışımının incelemeye alındığını ve şu an bu sürecin devam ettiğini söylüyor
 :klp:  :klp:  KAYNAK : İNTERNETTEN ALINTI  18012011   :klp:  :klp:   NAKLEN YAZAN : A. ÜSTÜNBAŞ   :klp:  :klp:
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0

:bayrak:  KANSERİ TEDAVİ EDERİM!   :!:

Kendini tedavi etti. Başkalarına da şıfa verdi. Her kanseri yok ederim diyor. Rizeli 75 yaşındaki Zelkif Mercan'dan ilginç açıklamalar.
17 Kasım 2006 Cuma 13:45

Dilek ASLAN & İlyas GÜR
Rize’nin Güneysu ilçesi Adacami Mahallesi’nde yaşayan Zelkif Mercan(75) isimli vatandaş bitki ilaçlarından ürettiği ilaçla tüm kanser hastalarını tedavi ettiğini iddia etti.

5 yıl önce bağırsak kanseri hastalığına yakalandığını iddia eden Zelkif Mercan, “5 yıl önce bağırsak sorunlarım nedeniyle Doktor Şaban Çoruh’a gittim. Bağırsak kanseri olduğumu söyledi. Kemoterapi tedavisi gördüğüm halde iyileşemedim. Bir sabah 7 bitkiden bir ilaç yapmam gerektiğini rüyamda gördüm. Sabah kalktığımda bu 7 bitkiden 5 kavanoz ilaç yaptım. Bu ilaçları 5 ayda içtikten sonra tekrar Doktor Halil Rakıcı’ ya gittiğimde doktor kanserden kurtulduğumu ve bunu nasıl başardığımı sordu. Bende kendisine hiçbir şey söylemedim” dedi.

Kanseri bitki ilaçlarıyla tedavi ettiğini iddia eden Güneysu’lu Zelkif Mercan bu ilaca patent alabilmek için Sağlık bakanlığından destek beklediğini ifade ederek, “Bitkilerden ürettiğim ilaç kanserin her türlüsünü tedavi ediyor. Bu güne kadar birçok kanser hastasını tedavi ettim. En önemli müşterim İtalya’nın İstanbul başkonsolosu’nun annesidir. Yaptığım ilaçlarla İtalya başkonsolosunun annesini sağlığına kavuşturdum” şeklinde konuştu.
  :ççk:  :ççk:  KAYNAK  :  İNTERNETTEN  ALINTI . 18.01.2011 . :ççk:  :ççk:   NAKLEN  YAZAN  :  A. ÜSTÜNBAŞ  :ççk:  :ççk:

SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .