Gönderen Konu: Ekim Ayı Haftanın Konuğu Oylaması  (Okunma sayısı 11326 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Ekim Ayı Haftanın Konuğu Oylaması
« Yanıtla #26 : Eylül 30, 2009, 04:12:37 ÖÖ »
sağlık olsun, zamanla tanırız inşAllah...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #27 : Eylül 30, 2009, 04:14:36 ÖÖ »
inşAllah :) zaman en iyi ilaç
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • - DuBlE aLKıŞ -
« Yanıtla #28 : Eylül 30, 2009, 04:28:35 ÖÖ »
sanırım liste değişmiş ve oylar yakılmış... ikinci bir isim içinde durum aynı almayacağı garanti değilse kullanmayada gerek yok sanırım..
Anlaşılmamak değil sıkıntım anlamayanlar sa hiç umrumda nasıl değil!,  sorun zaten ben değilim ve  sözde cok bilenlerdir mahşerde hesaba cekilenler, susarım kelimelerimin kifayetsiz(anlamsız anlaşılmaz) kaldığı yerde!!

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #29 : Eylül 30, 2009, 04:32:53 ÖÖ »
sanırım liste değişmiş ve oylar yakılmış... ikinci bir isim içinde durum aynı almayacağı garanti değilse kullanmayada gerek yok sanırım..

haydo kardeşim gecen seferki cıkan sonuçlarda bazı  sorunlar yasandı ve anlayısla karsılandı bunda olmuyacağına emin olabilirsin ;)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • - DuBlE aLKıŞ -
« Yanıtla #30 : Eylül 30, 2009, 04:42:17 ÖÖ »
yani çok aktif olamayan bir üye olarak belki bunu söyleme hakkım yoktur bilemiyorum ama bana göre bu ciddi bir iş olmalıdır..eğerki seçilecek kişilerin ismi listede yer alıyorsa ya izinleri alınmıştır yada seçilmeleri halinde kendilerini tanımamız yönünde uygulanacak işlemin kendilerini daha çok özelinde olmak kaydı ile bir yan etkisi olmayacağı yönündedir..
neticede bu konuya gerek yorumlarıyla gerekse benim gibi oylamayla iştirak eden arkadaşlara bir bana göre saygısızlık belki bunu biraz abartıyor olabilirim bu tartışılabilir en azından haksızlıktır diye düşünüyorum...eğerki seçilen arkadaş bir hafta uygun değilse başka bir hafta uygun olabilir bunu beklemekte bir sakınca olmasa gerek..yinede dediğim gibi belki fazla aktif olamadığım için bunu dile getirmem yanlış olabilir yada yanlış algılanabilir bu herzaman akti olamayacağımız anlamınada gelmez tabiki....haddimi aştıysam özür dilerim ama bizlerde bir özürü hak ettiğimize inanyorum...saygılar.
Anlaşılmamak değil sıkıntım anlamayanlar sa hiç umrumda nasıl değil!,  sorun zaten ben değilim ve  sözde cok bilenlerdir mahşerde hesaba cekilenler, susarım kelimelerimin kifayetsiz(anlamsız anlaşılmaz) kaldığı yerde!!

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #31 : Eylül 30, 2009, 04:48:22 ÖÖ »

karar sizindir saygı duyarız ama siyahinci'yede saygı bekleriz...

yani çok aktif olamayan bir üye olarak belki bunu söyleme hakkım yoktur bilemiyorum ama bana göre bu ciddi bir iş olmalıdır..eğerki seçilecek kişilerin ismi listede yer alıyorsa ya izinleri alınmıştır yada seçilmeleri halinde kendilerini tanımamız yönünde uygulanacak işlemin kendilerini daha çok özelinde olmak kaydı ile bir yan etkisi olmayacağı yönündedir..
neticede bu konuya gerek yorumlarıyla gerekse benim gibi oylamayla iştirak eden arkadaşlara bir bana göre saygısızlık belki bunu biraz abartıyor olabilirim bu tartışılabilir en azından haksızlıktır diye düşünüyorum...eğerki seçilen arkadaş bir hafta uygun değilse başka bir hafta uygun olabilir bunu beklemekte bir sakınca olmasa gerek..yinede dediğim gibi belki fazla aktif olamadığım için bunu dile getirmem yanlış olabilir yada yanlış algılanabilir bu herzaman akti olamayacağımız anlamınada gelmez tabiki....haddimi aştıysam özür dilerim ama bizlerde bir özürü hak ettiğimize inanyorum...saygılar.

o zaman alana sizi sorumlu yapalım-vaktiniz varsa tabi- hergün gelin, katılacak üyeleri belirleyin belirli kriterlere göre, sonrada siz yapmaya çalışın?
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • - DuBlE aLKıŞ -
« Yanıtla #32 : Eylül 30, 2009, 05:00:50 ÖÖ »
sanırım ben anlatamadım yani seçilen arkadaşın bu söyleşiye en baştan bir itirazı olsa hayır beni eklemeyin dese tamam sorun yok ama seçim bitmiş açıklama yapılmış sonrasında burada bir açıklama göremedim bi şekilde uygun olamayacağı söylenmiş ve vaz geçilmiş..aslında çok önemli değil yani illaki geçerli bir nedeni vardır saygı duymak görevimiz mecburda değil tabiki ama geç kalınmış demek istedim okadar biraz ciddiyetsizlik var gibi geldi bana...
benim yapmam konusunda ben daha iyi yaparım yada yapamam değil yapan arkadaşta sanırım siz oluyorsunuz zorla yaptırılmamaış ve kötü yapmış demedim..burada yine sözüm organize eden size değildir seçilen arkadaşın seçildikten sonra vaz geçmesinedir...şahsen ben yaparım yada yapamam demiyorum fakat yapmış olsam bile bu şekilde olduktan sonra şahsen yapmayada hevesim kalmazdı....yanlış anlaşıldıysam yada yanlış birşey söylediysem özür dilerim bunlar benim fikrimdir tabiki umuma hitap ettiği bir sayfada nasıl ben fikrimi yazdıysam yapanlardanda şikayet etmem tabiki....bilmem anlata bildimmi.saygılar

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #33 : Eylül 30, 2009, 05:15:41 ÖÖ »
sanırım ben anlatamadım yani seçilen arkadaşın bu söyleşiye en baştan bir itirazı olsa hayır beni eklemeyin dese tamam sorun yok ama seçim bitmiş açıklama yapılmış sonrasında burada bir açıklama göremedim bi şekilde uygun olamayacağı söylenmiş ve vaz geçilmiş..aslında çok önemli değil yani illaki geçerli bir nedeni vardır saygı duymak görevimiz mecburda değil tabiki ama geç kalınmış demek istedim okadar biraz ciddiyetsizlik var gibi geldi bana...
benim yapmam konusunda ben daha iyi yaparım yada yapamam değil yapan arkadaşta sanırım siz oluyorsunuz zorla yaptırılmamaış ve kötü yapmış demedim..burada yine sözüm organize eden size değildir seçilen arkadaşın seçildikten sonra vaz geçmesinedir...şahsen ben yaparım yada yapamam demiyorum fakat yapmış olsam bile bu şekilde olduktan sonra şahsen yapmayada hevesim kalmazdı....yanlış anlaşıldıysam yada yanlış birşey söylediysem özür dilerim bunlar benim fikrimdir tabiki umuma hitap ettiği bir sayfada nasıl ben fikrimi yazdıysam yapanlardanda şikayet etmem tabiki....bilmem anlata bildimmi.saygılar

kendi bakış açınızca haklısınız belki ancak dediğim gibi özel nedenleri olduğunu bana -forum admini olmam dolayısı ile- pm yolu ile bana belirtti. şimdi tekrar söylüyorum forumlara az çok hakim biri olarak bilmem kaç aydır mesaj atmayan, foruma girmeyen biri gelip oy kullanıyor ve sessiz sedasız gidiyorsa ben bunda art niyet ararım. benim görevim TrabzonForum'da huzur ortamının sağlanması ise elimden geldiğince, vaktim olduğunca buna zaman ayırırım.

yetişemediğimiz noktalarda da forum sakinlerinin affına sığınarak eksiklerimiz olacaktır. bu konuda sizlerin çeşitli alanları alarak yükümüzü azaltmanızı beklerim ki bunada sıcak bakmıyorsunuz anladığım kadarı ile.

sağlık olsun ancak kişilerin özgür iradesini ben yargılamam. ben koymuşumdur o süreçte vakit bulup foruma girememiştir ve daha sonra mazeretini söyleyip katılmak istemediğini beyan etmiştir. bunda bir behis yok sanırım.

saygılar bizden...

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • - DuBlE aLKıŞ -
« Yanıtla #34 : Eylül 30, 2009, 06:12:34 ÖÖ »
bilmem kaç aydır mesaj atmayan, foruma girmeyen biri gelip oy kullanıyor ve sessiz sedasız gidiyorsa ben bunda art niyet ararım.

ben bunu üzerime alınarak diyorumki ben en başta söyledim belki fazla aktif olamayan birisi olarak bunu söylemeye hakkım yoktur diye demek öyleymiş bundan sonra haddimizi biliriz merak etmeyiniz..demekki forumda birçok yerde geçen o rep sayısı mesaj sayısı önemli deil ibaresi sadece söylentiden ibaret başka bir anlam ifade etmiyor..etmesinide beklemiyorum fakat olmayan şeyleri olmuş gibi göstermeninde bir anlamı yok neticede eskiler yada aktif olanların bir ayrıcalığı olması sanırım yadırganamz...art niyet konusunda yanılıyorsunuz oda sizin görüşünüz ve ben saygı duymuyorum doğrusu bir ithamdan öteye geçemez bilmenizi isterim.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #35 : Eylül 30, 2009, 06:21:25 ÖÖ »
bilmem kaç aydır mesaj atmayan, foruma girmeyen biri gelip oy kullanıyor ve sessiz sedasız gidiyorsa ben bunda art niyet ararım.

ben bunu üzerime alınarak diyorumki ben en başta söyledim belki fazla aktif olamayan birisi olarak bunu söylemeye hakkım yoktur diye demek öyleymiş bundan sonra haddimizi biliriz merak etmeyiniz..demekki forumda birçok yerde geçen o rep sayısı mesaj sayısı önemli deil ibaresi sadece söylentiden ibaret başka bir anlam ifade etmiyor..etmesinide beklemiyorum fakat olmayan şeyleri olmuş gibi göstermeninde bir anlamı yok neticede eskiler yada aktif olanların bir ayrıcalığı olması sanırım yadırganamz...art niyet konusunda yanılıyorsunuz oda sizin görüşünüz ve ben saygı duymuyorum doğrusu bir ithamdan öteye geçemez bilmenizi isterim.

siz bilmem kaç aydır gelip foruma mesaj atıyorsunuz haydo bey. o ifade size değildi kesinlikle. siz aradada olsa gelip hatrımızı soruyorsunuz ki teşekkür ederiz. benim bahsettiğim farklı şeyler.

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #36 : Eylül 30, 2009, 04:22:35 ÖS »

Sevgili ve bir o kadarda saygıdeğer haydo
Şimdi haklı olduğun veya haklı olduğunu düşündüğün yerler olabilir herkesin görüş açısı farklıdır . konuyu bende takip ettim siyahinci arkadaslarımızın geçmişde sitede bazı sorunlar yasamış ve epeyce bir süre siteden ayrı kalmısdı sorunlar halledildikten sonra geldi ve şimdide böyle bir seyle karsılastı kendince haklı sebebleri var. bunun içindirki itiraz edip oylamayı iptal ettirmidir. ben inanıyorumki adminlerimiz doğru kararı vermişlerdir.

diyorsunuzya ilk basta  sorulup öyle oylamaya katılabilirdi diye işde aktif olmadığı bir aralığa geldi bu oylama ve görmemişdir biz üyelerimizle olan samimi sohbet ve muhabbetimize dayanarak sormadan oylamaya katmışdık ..

umarım acıklayıcı olmuşumdur gereksiz tartişmalardan kacınalım sonuçda burası sanal bir ortam kalp kırmaya ve kimzeyi üzmeye gerek yok
emin olabilirsinki yanlıs bir sey yok burada...

Saygılarımla..
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
« Yanıtla #37 : Eylül 30, 2009, 05:37:17 ÖS »
Alıntı

Ben sizi çok iyi anladım..Fakat bu oylama açılırken bana oylamada bulunmak isteyip istememi açan arkadaş sanırım aramızdaki diyaloga dayanaraktan sorma gereği duymadı diye düşünüyorum. Nasılki burada bulunan üyeler benim söyleşide bulunmak istemememi anlayışla karşıladılarsa aynı şekilde bu oylamaya beni ekleyen kişiyide bana sormadan eklediği için ben anlayışla karşılıyorum..

Haklısınız belki oylama bittikten sonra konuya negatif yönde müdahe etmem biraz ters oldu ama konu oylama sona erdikten sonra tarafımdan görülmüştür.  Bundan dolayı sanırım zamanlamamın ters olma azizliğine uğradım-uğradınız..

Katılmamam konusunda herhangi bir açıklama göremedim derken umarım sayfalar dolusu bir destandan bahsetmiyorsunuz.. Şayet böyle birşey söz konusu değilse söyleşiye katılma konusundaki fikrimi yetkili arkladaşa ulaşıp mesajla bildirmem sonucunda, kendisi gereken açıklamayı konunun içinde yapmıştır. 

Malesef ciddiyetsizlik hepimizi hayatımızın her döneminde, Hatasız insan olmaz solaganını vurgulayarak zaman zaman bizi hırpalayan bir problem.. (Umarım Tf üyelesi olarak zamanla HEPİMİZ bu sorunu çözeriz.. )
Eh!.. artık kısmetse daha sonraki oylamalarda bizler sizi tanırken bahsettiğiniz ciddiyeti örnek olaraktan siz bize gösterirsiniz inş...

İyi forumlar..
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #38 : Eylül 30, 2009, 06:29:43 ÖS »
konu ekim ayı oylaması ve davam ediyor.