Gönderen Konu: Beşikdüzünde Yeni Bir Yıldız Doğuyor.  (Okunma sayısı 2659 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coskun61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +42/-0
Beşikdüzünde Yeni Bir Yıldız Doğuyor.
« : Haziran 04, 2009, 09:31:19 ÖÖ »

Beşikdüzü Anadolu Lisesi 3. sınıf öğrencisi Meltem İskender, sahne aldığı her programda güzel sesiyle dikkat çekiyor.

Yaklaşık 8 yıldır babasının iş durumundan Beşikdüzü’nde oturan Meltem İskender, halk müziği ve Karadanez müziğine gönül vermiş pırıl pırıl bir ses. Aslen Vakfıkebir Sinanlı Köyü’nden Çağdaş Müziğin kurucusu ve 22 yıldır müzikle uğraşan Muhammet İskender’in kızı olan Meltem İskender, özellikle Karadeniz müziklerini mükemmel okumasıyla dinleyicilerin beğenisini kazanıyor.
         Karadeniz müziğinde adeta yeni bir yıldız doğuyor dedirten Beşikdüzü Anadolu Lisesi 3.sınıf öğrencisi Meltem İskender, gazetemize yaptığı açıklamada: “ Babamın müzikle ilgilenmesi beni de etkiledi. Ben de müzikle uğraşmaya başladım ve yaklaşık 3 yıldır çeşitli programlarda sahne alıyorum. Halk müziğini ve özellikle Karadeniz müziğini çok seviyorum. Karadeniz müziğinde Bizim Gönül’ü çok beğeniyorum ve O’nu örnek alıyorum.  Beni dinleyenler sesimin güzel olduğunu söylüyorlar. Bu da beni mutlu ediyor. Zaman içerisinde müzik piyasasına girmeyi düşünüyorum ancak ilk hedefim müzik öğretmenliği” şeklinde konuştu.

Beşikdüzühaber'den alıntı
« Son Düzenleme: Haziran 04, 2009, 09:36:17 ÖÖ Gönderen: coskun61 »
Trabzon / Beşikdüzü’lü][/size]
Para Kaybeden Parasını Kaybeder Umudunu Kaybeden Her Şeyini Kaybeder..

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
Ynt: Beşikdüzünde Yeni Bir Yıldız Doğuyor.
« Yanıtla #1 : Haziran 05, 2009, 08:47:47 ÖÖ »
inşaAllah bu sese  el atan biri olur,
genç seslere ihtiyaç var ;)
teşekkürler coşkun61 + rep
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Beşikdüzünde Yeni Bir Yıldız Doğuyor.
« Yanıtla #2 : Eylül 06, 2009, 03:03:33 ÖÖ »
hiç dinlemedim açıkçası. ama mutlaka dinleyeceğim. tşkler bilgilendirme için...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***