Gönderen Konu: NASA dünyanın sonunu belirledi..  (Okunma sayısı 1215 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
NASA dünyanın sonunu belirledi..
« : Mart 30, 2009, 11:38:03 ÖÖ »
NASA felaketin tarihini verdi. Bu felaket sel, deprem, volkan, göktaşı değil... Öyle bir şey olacak ki, insanlık taş devrine dönecek...
Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi'nce (NASA) hazırlanan raporda, şimdiye kadar pek de düşünülmeyen, farklı bir felaketten söz ediliyor. Raporda ne küresel ısınma, ne depremler, ne süper-volkan, ne göktaşı çarpması var.NASA'nın raporunda böyle bir felaket için olası bir tarih de veriliyor: 12 Eylül 2012...

GÜNEŞ'TE FIRTINA OLACAK

Raporda, Güneş'te meydana gelmesi beklenen büyük bir fırtınadan söz ediliyor. Bunun, Dünya'da yaratacağı etkiler ise "kötü bir kehanet" ya da bir korku filmi senaryosundan farksız...

ENERJİ ŞEBEKELERİ ÇÖKECEK

Güneş yüzeyinde meydana gelen büyük fırtınalarla ortaya çıkan plazma toplarının Dünya'daki enerji şebekelerini çökerterek insanlığı mutlak bir çöküşe sürükleyebileceği uyarısı yapılıyor.

NASA'nın Amerikan Ulusal Bilimler Akademisi'yle ortaklaşa hazırladığı raporda, Güneş'te meydana gelen enerji patlamalarının bugüne kadar Dünya'daki enerji ve iletişim hatlarında görece kısa süreli ve küçük çaplı hasarlara yolaçtığı, ancak büyük çaplı bir patlamanın Dünya'nın manyetik alanına muazzam bir hasar verebileceği kaydedildi.

1859'DA BENZERİ YAŞANMIŞ

Bahsi geçen patlamalardan bugüne kadar kayıtlara geçen tek örneğin 1859'da yaşanan "Carrington Olayı" olduğu belirten uzmanlar, benzer bir patlamanın Kuzey Amerika, İskandinavya, Avrupa ve Çin üzerinde on yıllarca onarılamayacak tahribata yolaçabileceğini söylüyor.

İNSANLIK TAŞ DEVRİNE DÖNECEK

Güneş yüzeyindeki olası bir büyük patlamanın, Dünya'da saatler içerisinde tüm enerji hatlarını eriterek kullanılamaz hale getirebileceği, bunun sonucunda da altyapının çökeceği ve insanlığın Taş Devri'ne dönüş yaşayacağı öngörülüyor. NASA'nın raporunda böyle bir felaket için olası bir tarih de veriliyor: 12 Eylül 2012...
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
Ynt: NASA dünyanın sonunu belirledi..
« Yanıtla #1 : Mart 30, 2009, 11:41:01 ÖÖ »
12 Eylül 2012...

Allah sonumuzu hayır etsin, gerçekten kıyamet çok yaklaştı bunu ayetlerde çok güzel bildiriyor ayetlerdeki gibi herşey ap açık ortada, Rabbim yardımcımız olsun..Cennetine koysun,Günahlarımızı affetsin,
Yüreğine sağlık incim.. :-*
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
« Yanıtla #2 : Mart 30, 2009, 11:45:26 ÖÖ »
Haklısın özlem ayetlerde çok açıklayıcı bu konuda .. Dediğin gibi sonumuz hayrola..  :sick:

Zaten git gide manevi olarak yaşanmaz hal alıyor..
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı oflu enes

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +65/-0
  • الله اكبر
« Yanıtla #3 : Mart 31, 2009, 10:30:29 ÖS »
bakın einstein ne diyor 4. dünya savaşı kılıç ve okla yapılacaktır,şu bi iki yıl içinde 3. dünya savaşı olursa ve bu bahsedilen olay olursa kılıç ve okla dünya savaşı yapılabilir
bunlara pek güvenmem ama .......
لَا إِلٰهَ إِلَّا الله مُحَمَّدٌ رَسُولُ الله

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
« Yanıtla #4 : Nisan 02, 2009, 03:32:38 ÖS »
pardon ama haşa Allah'lamı görüştüler gün bile vermişer..

Kardeşim onu sadece Allah bilir başkasıda bilemez, geçen yılda Amerikalı bir adam çıkmıştı bilmem 2000 li yıllarda kıyamet kopacak yok 4 ay sonra böyle şöyler söyleyip ün kazanmaya çalışıyorlar, Onu sadece yücüelr yücesi ALLAH bilir..
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"