Gönderen Konu: Of'ta okullar yenileniyor  (Okunma sayısı 3757 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Of'ta okullar yenileniyor
« : Ağustos 04, 2010, 12:23:36 ÖS »

Trabzon’un Of İlçe Kaymakamlığı tarafından başlatılan çalışmalar sonrası okullar yenileniyor.
Trabzon’un Of İlçe Kaymakamlığı tarafından başlatılan çalışmalar sonrası ilçe merkezi, belde ve köylerde bulunan okullar baştan aşağıya onarılarak güzel ve şık bir görüntüye kavuşturuluyor.

Hayırseverlerin destekleri alınarak gerçekleştirilen çalışmalar ile okullar, boyasından perdesine, akıllı sınıfından çevre düzenlemesine, tabelasından tuvaletlerine kadar yeniden dizayn ediliyor.

Bu kapsamda yapılan çalışmaları yerinde görmek amacıyla Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim okulunu ziyaret eden ve çalışan ustalara karpuz getirerek elleriyle ikram eden Of Kaymakamı Tuncay Sonel, eğitimin aksamaması için okullar kapanır kapanmaz ekip olarak çalışmalara başladıklarını belirterek, okullarımızı öğretmenlerimize ve öğrencilerimize yakışan şık ve güzel bir konuma getirmek istediklerini söyledi.

Çocuklarımızın her şeyin en güzeline layık olduğunu da ifade eden Sonel, “İnşallah buralarda eğitim gören çocuklarımız çok çalışıp başarılı olacaklar ve ileride ailesine, vatanına, milletine güzel işler yapacaklar” dedi.

alıntıdır
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
Ynt: Of'ta okullar yenileniyor
« Yanıtla #1 : Ağustos 04, 2010, 12:26:13 ÖS »
Şehit Ali Bulut İlk Öğretim Okulu daha önceki ismi Of Merkez İlk Okulu idi ki ben bu okulda ilk öğrenimimi tamamlamıştım..
çok değişmiş yeni hali çok güzel ki ben bu renk tonlarını çok severım..isabet olmuş...  :alkş:

okulların yenilenmesine hem öğrenciler açısından hemde öğretmenler açısından çok sevındım..
 bu sadece Of'ta değil ülke genelinde uygulanırsa çok daha iyi olur... herşeyden önce hijyen çok önemli..

hayırlı olsun...
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #2 : Ağustos 08, 2010, 08:35:09 ÖS »
güzel bir çalışma, emeği geçenlerden Allah razı olsu...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı usame

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #3 : Kasım 30, 2010, 12:50:19 ÖS »
çok güzel

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #4 : Kasım 30, 2010, 01:53:35 ÖS »
güzel bir çalışma, emeği geçenlerden Allah razı olsu...
amim..

çok güzel
evet ki gerçekten çok güzel...
bu bayram da Of'ta idim ve birr bir gördum dışından çok güzel içlerını görmedım lakın içlerının de dışları gibi güzel olduğu kanısındayım...

bu arada hoşgeldınız usame...
YURTTA SULH CİHANDA SULH