Gönderen Konu: En çok Mesaj Gönderenlere * MESAJ !!..*  (Okunma sayısı 2865 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
En çok Mesaj Gönderenlere * MESAJ !!..*
« : Mart 09, 2013, 08:09:52 ÖÖ »
En Çok Mesaj Gönderenler :!:

Üye................ ....: Mesaj:
*Laz kızı*   ...........: 36865    Rekor  mesaj
kuzeydenizi..........: 23528
§iyahinci .............: 19983
nigner................. : 17321
uSLaNMaZ...........:: 9734
Sencer.................:   8168
Canözüm   ............:  7558
¤ۣۜ..¤SessizGemi.....:    7536
xardas.................:    7300
ayşe   ....................:   6830
K~a~r~d~e~l~e~n   6169

Bu  değerli  site  TRABZON' un  ismini  taşımaktadır. Kurucularına  vede  bu  güne  kadar  yaşatanlarına  teşekkür  ediyorum.  En  çok  yazanların  listesini  yukarıya  kopyaladım. Fakat  bunların  çoğu  uzun  zamandan  beri  mesaj  yazmadığını  görüyorum. Nedenini  bilmediğim  için  yorum  yapmıyorum. Ben  bu  güzel  sitenin  devam  etmesini  yürekten  istiyorum. Bu  açıklamamı  okuyanlardan  mümkünse  kısa  açıklama  bekliyorum. Herkese  teşekkür  ediyorum. Hayırlı  günler  diliyorum.09  Mart  2013

« Son Düzenleme: Mart 09, 2013, 08:15:54 ÖÖ Gönderen: A.ÜSTÜNBAŞ »
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
Ynt: En çok Mesaj Gönderenlere * MESAJ !!..*
« Yanıtla #1 : Mart 09, 2013, 08:41:12 ÖÖ »
*Laz kızı*     :!:
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
Co-Admin

Rep Puanı: +616/-19
(+) Rep (-) Rep
Ynt: TRABZONFORUM FM Canlı Yayını
« Yanıtla #2021 : Aralık 29, 2012, 10:43:26 ÖS » ALINTI

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #2 : Mart 10, 2013, 05:12:02 ÖS »
merhabalar sayin USTUNBAS
acmis oldugunuz konuda haklisiniz lakin herkkesin kendine gore isi gucu var belki zamansizliklari var
uyeler  cok onceden cok ciddi bir sekilde katilim yapiyorlardi yapiyordukk lakin zaman gectikce herkesin
ayiracagi zamanin azligi sozkonusu hal boyle iken son ve uzun zamandir bircok uyemiz katilim yapamamaktadir. vakit buldukca gelen oluyor zaten  ki bende uzun zamandir ugrayamadim gerek islerimin yogunlugundan ve gerekse kendimin ve ailemin saglik sorunlarinin mevcudiyetinden...
bence durum bundan ibarettir

tekrar tesekkurler....
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
« Yanıtla #3 : Mart 11, 2013, 08:07:26 ÖÖ »
merhabalar sayin USTUNBAS
acmis oldugunuz konuda haklisiniz lakin herkkesin kendine gore isi gucu var belki zamansizliklari var uyeler  cok onceden cok ciddi bir sekilde katilim yapiyorlardi yapiyordukk lakin zaman gectikce herkesin ayiracagi zamanin azligi sozkonusu hal boyle iken son ve uzun zamandir bircok uyemiz katilim yapamamaktadir. vakit buldukca gelen oluyor zaten  ki bende uzun zamandir ugrayamadim gerek islerimin yogunlugundan ve gerekse kendimin ve ailemin saglik sorunlarinin mevcudiyetinden... bence durum bundan ibarettir . tekrar teşekkürler....
Muhterem nigner (Administratör)  hanım  !!..
Size  teşekkür  ediyorum. Yazımı  cevaplandırdığınıza  göre, yazmasanız  bile  zaman  zaman  forumu  takip  ediyorsunuz. Kim  ne  yazdı  ve  durum  ne  diye  kontrol  ediyorsunuz. Bu  duruma  sevindim.
Ben  üyelerin  işlerinden  ziyade  durumu  şöyle  yorumluyorum. Bilmem  yanılıyor  muyum. Bu  forumlar  artık  demote  olmuş. Daha  etkin  olan  yenilikler  çıkmış. Mesela  : facebook -  Twitter  .. Bunlar  çok  daha  geniş  kapsamlı. Onun  için  FORUM  lar  ihmal  ediliyor. Hayırlısı  Allah' tan.. Teknoloji  yeniliklerini  takip  etmekte  zorluk  çekiyoruz. Selamlarımı  sunuyorum. Sağlık  ve  sıhhatler  diliyorum.11  Mart  2013  Pazartesi

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #4 : Mart 11, 2013, 08:05:08 ÖS »
tekrar merhaba sayin USTUNBAS
evet ki  vakit buldukca siteye geliyorum elimden geldigi kadar konulara bakiyorum okuyorum dediginiz gibi bircoguna yorum yapmasamda genel itibariyle konu ve yorumlardan haberdarim
bunlarin yanisira sitemize zarari dokunabilecegini dusundugumuz farkli niyetli yeni uyeleride kontrol altinda tutmak hatta uzaklastirmak zorundayiz hani elimizden geldigi kadar faydali olmaya
calisiyoruz. 

konu hakkindaki dusuncenizin dogruluk payi yuksek elbetteki lakin inanin buradaki mevcut uyelerimiz eger pc basinda ve o soylediginiz sosyal aglara zaman ayiracaklari zaman TRABZONFORUMda da online oluyorlar ben inaniyorum vakitleri olanlar muhakkakk bir ugruyorlar diye dusunuyorum

neyse yinede hayrlisi olsun saglik olsun herkesin cani sagolsun.
sizede cani gonulden tesekkur ederim bu duyarliliginizdan oturu...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
« Yanıtla #5 : Mart 12, 2013, 08:08:21 ÖÖ »

Tekrar  teşekkür  ediyorum.  Sayın  nigner Hanım.....

Cevaplarınız  beni  mutlu  vede  tatmin  etti. Allah  razı  olsun.

TRABZON' un  ismi  yeter. Her  gün  BİSMİLLHİRRAHMANİRRAHİM  diyerek  burada  başlıyorum.

Allah  vatanımızı, bayrağımızı, ezanımızı  korusun. Allah  birlikteliğimizi  bozmasın. Amin.. Amin..Amin..

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #6 : Mart 22, 2014, 09:32:39 ÖS »
Selamun aleyküm... :gul:
Evet çok güzel bir konuya değenmişsiniz değerli abimiz, :gul:
lakin bazı ciddi sıkıntılarım vardı o yüzden gelemedim  :sick: lakin fırsat buldukça buradayım en çok zaman ayırdığım yerlerden birisydi burası çok arkadaşlarımız onlıne olmuyor eski aktiflik yok ne yazık ki ama yinede buradayız Allah-ın izni ile... :gul:
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı ErtPeh

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +332/-2
  • Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır
« Yanıtla #7 : Mart 30, 2014, 02:08:38 ÖS »
nigner hocam gayet güzel bir açıklama yapmış.
üstüne söylenecek pek te bir şey kalmamış
Ama şuna emin olun ki (kendi adıma konuşuyorum) yazılan her mesajın okunduğuna emin olabilirsiniz
Biri Kürtçe konuşur - Adı özgürlük olur
Biri Ermenice ağıt yakar - Adı ortak acımız olur
Biri çıkıp herhangi bir dilde feryat eder - Adı rengimiz olur
Biri çıkıp ''Ne Mutlu Türküm'' dediğinde - Adı ırkçı faşist olur Faşistsek bu yüzden eğer, kulağınızın zarı patlayana kadar haykırıyoruz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!! Demeyeninde canı cehenneme!!!

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
« Yanıtla #8 : Nisan 01, 2014, 03:10:37 ÖÖ »
Yukarıdaki listede adım yok ama ben de yazma gereği duydum. Fazla aktif olamadığım doğru; önceden belki de zaman daha fazlaydı kendi adıma söylemem gerekirse. Öğrencilik bitti, iş güç başladı. Üstüne ciddi sağlık sorunları da olunca böyle oluyor. Fakat paylaşım yapamasam bile yazılanları okumaya çalışıyorum. facebook -  Twitter'da daha aktif olmamıza gelince sanırım o siteleri telden daha kolay kullanıyor olmamızdan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bir de geliyorum okuyorum, bakıyorum kimse yok yapacak bir şey kalmayınca çıkıyorum.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.