Gönderen Konu: Forumumuzun gelişimine fikirlerinizle katkıda bulunun!  (Okunma sayısı 11304 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

asimelek61

• Ziyaretçi
Ynt: Forumumuzun gelişimine fikirlerinizle katkıda bulunun!
« Yanıtla #13 : Ağustos 29, 2008, 01:53:44 ÖÖ »
download içerikli olmasını pek uygun bulmam
 öğretici yönünün her konuda daha ön planda olmasını istiyorum

hem eğlenilsin hem öğrenilsin öğretici yönümüz ağır bassın

eğlenceyi szaten kafamızı dağıtmak için forumun oyunları hikayeler bölümü saolsun burada bu ihtiyacımızı  fazlasıyla gideriyoruz

Çevrimdışı djakça

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +0/-0
  • remixland
« Yanıtla #14 : Mayıs 31, 2009, 10:08:24 ÖS »
pekı soyle bır sey olabılırmı yanıtla bolumune gırdıgımızde yazımızı yazıyoruz felan bırde yanında gözat bolumu olsa resım felan koysak :D cok zormu acaba ole bırsey yapmak  eger kolay bır adımsa ole bısey koyulması cok ıyı olur sımdıden tesekkur ederım

Çevrimdışı KuL

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #15 : Mayıs 31, 2009, 10:12:55 ÖS »
vallahi tüm yorumları okumadım ama sağlam ve Türkçe bir video scripti bulunup bir video paylaşım alanı , ücretsiz süper php chat scriptleri var mesela flashchat ( türkçe ) cok kullanıslı ve ücretsiz , sohbet alanı kısaca .. böyle bir forum her kesime hitap etmeli .. sohbet , video ve fotoğraf alanları kesinlikle olmalı diyorum forumdan bağımsız ama aynı domain içinde (:

Çevrimdışı djakça

• Bağımlı Üye
  • remixland
« Yanıtla #16 : Mayıs 31, 2009, 10:13:16 ÖS »
anlıyorum yanı resım atmak ıstedıgımızde yıne resım vıdeonun lınklerını alıcaz olur bana uyar ama kolaylık yonunden soledım.tabı mumkun degılse sorun yok dıkkatınız ve ılgılendıgınız ıcınde ayrıca tesekkur ederım

Çevrimdışı KuL

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #17 : Mayıs 31, 2009, 10:15:43 ÖS »
yaa bende fikrimi söylemeden gecemeyecem .. resim eklemek için upload sitelerine tek tek ekleyerek vakit harcamak yerine foruma dına bir facebook hesabı acılık tüm resimler oraya eklenip linkleri de ordan alınabilir (:

Çevrimdışı djakça

• Bağımlı Üye
  • remixland
« Yanıtla #18 : Mayıs 31, 2009, 10:17:03 ÖS »
vallahi tüm yorumları okumadım ama sağlam ve Türkçe bir video scripti bulunup bir video paylaşım alanı , ücretsiz süper php chat scriptleri var mesela flashchat ( türkçe ) cok kullanıslı ve ücretsiz , sohbet alanı kısaca .. böyle bir forum her kesime hitap etmeli .. sohbet , video ve fotoğraf alanları kesinlikle olmalı diyorum forumdan bağımsız ama aynı domain içinde (:

kardes zaten vıdeo ve resım bolumlerımız var ama sohbet scripti yok o dusunule bılır.
ayrıca tabı bır radyomuz olsada fena olmaz admınlerım  sızlerı sevıyorum bır radyoda bız kuralım yaa valla cok ıyı olur gonullu djlık yaparım hem kendı radyomu yonetırım hem sitemizin radyosunu yonetırım

Çevrimdışı djakça

• Bağımlı Üye
  • remixland
« Yanıtla #19 : Mayıs 31, 2009, 10:18:44 ÖS »
yaa bende fikrimi söylemeden gecemeyecem .. resim eklemek için upload sitelerine tek tek ekleyerek vakit harcamak yerine foruma dına bir facebook hesabı acılık tüm resimler oraya eklenip linkleri de ordan alınabilir (:

resımlerı facee den buraya aldk dıyelım o resım burda goruntulenırmıkı kardes face cunku uyelık ısteyen bır sıte

Çevrimdışı djakça

• Bağımlı Üye
  • remixland
« Yanıtla #20 : Mayıs 31, 2009, 10:22:36 ÖS »
sevgılı admınlerım modlarım sıtemıze bır radyo kuralım gonullu djlık yaparım  12 bın adet sarkı ıceren buyuk bır arsıvım var ve suanda karadenız sarkılarının arsıvını topluyorum  cogunu topladım yoresel sanatcıları topluyorum suan 1 haftaya kadar arsıvım full tamamlanır.:D:D:D:D

Çevrimdışı djakça

• Bağımlı Üye
  • remixland
« Yanıtla #21 : Mayıs 31, 2009, 10:25:49 ÖS »
anladım admınım cunku benımde kulaktan dolma duyduguma gore forumlarda bıraz zormus sanırım blog tarzı web sıtelerınde oluyo dıye bılıyorum

Çevrimdışı KuL

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #22 : Mayıs 31, 2009, 10:26:05 ÖS »
1.si zaten facebook üyeliği alınsın diyorum . 2. de resmin linkini koyacaksın zaten ( resim url sini ) .. benim de forumum var genelde üşendiğim zaman kendi ftp me atmak yerine face e toplu atıp url lerini alıyorum (:

bir diğer konu ise video ve fotoğraf albümü scriptleri .. ben forum içerisinde bir bölüm olarak demiyorum .. ftp ye güzel video ve f. albümü scriptleri hatta sohbet scriptleri kurulabilir diyorum .. fotoğrafları o site bu siteden toplayıp url ile eklemek yerine kendi videolarını kendileri ekler hem admin hem üyeler .. demek istediğim buydu (:

Çevrimdışı djakça

• Bağımlı Üye
  • remixland
« Yanıtla #23 : Mayıs 31, 2009, 10:27:43 ÖS »
1.si zaten facebook üyeliği alınsın diyorum . 2. de resmin linkini koyacaksın zaten ( resim url sini ) .. benim de forumum var genelde üşendiğim zaman kendi ftp me atmak yerine face e toplu atıp url lerini alıyorum (:

bir diğer konu ise video ve fotoğraf albümü scriptleri .. ben forum içerisinde bir bölüm olarak demiyorum .. ftp ye güzel video ve f. albümü scriptleri hatta sohbet scriptleri kurulabilir diyorum .. fotoğrafları o site bu siteden toplayıp url ile eklemek yerine kendi videolarını kendileri ekler hem admin hem üyeler .. demek istediğim buydu (:

kardes cok cok ozur dılerım ben yanlıs anladım olayı cok pardon hakkını helal et kusura bakma
« Son Düzenleme: Mayıs 31, 2009, 10:30:04 ÖS Gönderen: djakça »

Çevrimdışı djakça

• Bağımlı Üye
  • remixland
« Yanıtla #24 : Mayıs 31, 2009, 10:29:04 ÖS »
öncelikle güzel düşünceleriniz için teşekkürler arkadaşlar
face'le ilgili isteğiniz konusunda tam bir bilgim yok nasıl olur yada olabilirmi bunu kurucu admin karar verecektir gerekli teknik bilgim yok
gelelim radyo olayına bu konu daha öncede konuşulmuş ama bir sonuca bağlanamamıştı
kendi düşüncem olursa çok güzel olacağı olacağı yönündedir karar üst yönetimin tabiki

ılgınıze tesekkurler tabıkı karar ust yonetımın

Çevrimdışı KuL

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #25 : Mayıs 31, 2009, 10:29:46 ÖS »
heh radyoyu demeyi de unutmustum .. radyo cok güzel oluyor özellikle forumlarda .. konu paylaşırken , sohbet ederken , güzel djlerin istekleri calarken canlı canlı yapılan yayınlar ve calınan parçalar üyelerin daha bir ilgisini cekiyor ve eğlenceli hale getiriliyor .. aylık 15-20 Lira ücretle genellikle irclere kurulan radyolar var .. tavsiye ederim (: