Gönderen Konu: Lütfen Sen Üstüne Alınma ..  (Okunma sayısı 827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Lütfen Sen Üstüne Alınma ..
« : Ekim 28, 2010, 09:26:56 ÖS »
Biliyorum  konuşacak bir şeyimiz kalmadı paylaşacak hiçbir şeyimiz yok.Yine de yüreğimden gücümün yettiği kadar sana sesleniyorumseninle konuşuyorum..Bugün sana olan kırgınlığımı rafa kaldırdım.Sevgimi aldım avuçlarımın arasına ona sığınıyorum ...Cümlelerimi kısalttımkelimelerim buruk  gülüşlerim istenmeyen dudaklarımda...''Bir ihtimal gelişine'' sığındığımı farkettiysem de engel olamadım  gurursuz ama umutlu hasretine..Bugün gönlümü hoş tutmak istiyorum  imkansız olan her rüyaya inanasım geliyor...Bende olan seni hiç kırmadım  değiştirmedim ve hep korudum desem de  sendeki benin nasıl olduğunu anlamsız bir sıkıntıyla merak ediyorum...İçimdeki güzelliğine inanıp inanmamanı artık umursamıyorum!

Anlamsız ve cevapsız sorular hınzırca sırıtıyor; benduymamaya çalışıyorum . Düşler uzak Gibi görünüyor  ama yakınlar belki de görmeyi istemek gerekiyor.''Gözlerini aç ''desem kapatacaksın  ama kapatma!Gözlerimdeki hüzün bile seni özlemiş ; itiraf etti sonunda...Düşüncelerim gururlu  hayallerim ve kalbim değil . Gelseydin  kendimi unutup sana koşacaktım.Susturacaktım içimdeki isyanı .Kavgaların ortasında Bir güneş gibi doğup ısıtacaktım yüreğini sevinçten ağlayacaktım bu defa! Mutluyken hemen sarhoş olmuşum gibi  dokunacaktım  sarılacaktım...Ama gelmedingelemezdinbelki de gelmeye hiç niyetin yoktu aslında..Kendimi kandırdığımı anladığımda ağlıyordum . Eskiden kimi şarkıların ne kadar anlamlı olduğunu düşünürkenşimdi ayrılığın ardından çalınan her şarkı umutsuzluğumu ve sevgimi anlatıyormuş gibi geliyor..Sevdiğim ne çok şarkı varmış meğer  bunu senin gidişinle anladı!Her şarkıda sen varsın her yerde  her gördüğüm insanda  denizde  gecede  uykumda...Nasıl beceriyorsun her yerde olabilmeyi?Bu bir marifetse eğerneden benim yanımda değilsin?

Gittin!Belki de hiç gelmemiştin ben geldiğini sandım...Yokluğuna ayak uyduramıyorum .!Her gelişimde ''bir kez daha gönderdiğin ''oldum...İnanmadığınyenemediğinüzerinden atlayamadığın korkuların oldum...Yüreğindeki kadın ben olmak isterken  tozlu bir anı oldum..

Sesin hep uzakları çağırıyorduben üstüme alındım ve sana geldim.Bilseydimbana ait olmayan bir seslenişi sahiplenir miydim?Şimdi bir mevsimlik aşk kaldı avuçlarımda.

Kalbime henüz söyleyemedim gittiğini.Öğrenirse  onun da acı çekmesinden korkuyorum...Sevdamın yokluğuna alışabilirim belki ama sesinin uzak yolların sonunda olması acıtıyor içimi

En büyük silahınla vurdun beni;asıl acı olan unutulmak!Unutulmayan olmak sende daha güzel duruyor..Benim kırgınlığım AŞK'A....Sen lütfen üstüne alınma!.......
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Lütfen Sen Üstüne Alınma ..
« Yanıtla #1 : Ekim 28, 2010, 09:36:39 ÖS »
:) güzel bir yazıymış. söyleyin söyleyin sonra sen üstüne alınma. tam bayansı :P

(yazı ananim sanırım. birde bazı kelimeler bitişik yazılmış, okurken bayaca böldü beni)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: Lütfen Sen Üstüne Alınma ..
« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2010, 10:03:36 ÖS »
Ben de farkettim ama konuyu değiştiremiyorum.  ;)
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.